Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Albert Besnard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Paul Albert Besnard: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Le vestibule d’entrée du Petit Palais décorée par Albert Besnard - gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Paul Albert Besnard művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 12%-a. Ezt követik Self-portrait és In the Embers. Paul Albert Besnard összesen 2 400 látogatást kapott: 700 a művész oldalán, 1 700 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 700 látogatás. A választék egyértelmű: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a látogatások 24%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 6%-át jelenti.
Paul Albert Besnard: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Paul Albert Besnard legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Le vestibule d’entrée du Petit Palais décorée par Albert Besnard -
200 látogatás · 11,8%
-
2
Self-portrait, 1893
200 látogatás · 11,8%
-
3
In the Embers, 1887
100 látogatás · 5,9%
-
4
Portrait de Madame Georges Rodenbach
100 látogatás · 5,9%
-
5
Le vestibule d’entrée du Petit Palais décorée par Albert Besnard -
100 látogatás · 5,9%
-
6
Matinée d'été
100 látogatás · 5,9%
-
7
Danger Passed, 1900
100 látogatás · 5,9%
-
8
Leda Sleeping, 1913
100 látogatás · 5,9%
-
9
Indifferent, 1900
100 látogatás · 5,9%
-
10
Madame Besnard, 1884
100 látogatás · 5,9%
Hogyan változnak a Paul Albert Besnard oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 300 | 300 |
Hogyan változnak Paul Albert Besnard festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Paul Albert Besnard festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 41,2% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 17,6% |
| Fényes | 24,0% | 41,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 29,4% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 41,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,0% | 29,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 68,1% | 82,3% |
| Földszínek | 25,5% | 17,6% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 0,0% |
| Monokróm | 2,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 23,5% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 47,1% |
| Élénk | 16,0% | 29,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 23,5% |
| Lágy | 14,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 17,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 17,6% |
| Kijelentés | 32,0% | 17,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 14,0% | 5,9% |
| Egységes színpaletta | 74,0% | 70,6% |
Mely Paul Albert Besnard festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morphine Addicts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Visitor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Biarrote | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intimacy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'une jeune femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Muse Accoudée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Biarotte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intimate Fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Paul Albert Besnard vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Paul Albert Besnard-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
Paul Albert Besnard a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Paul Albert Besnard alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Le vestibule d’entrée du Petit Palais décorée par Albert Besnard -: 200 megtekintés, a nézettségek 12%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Paul Albert Besnard közötti közönség?
- 2 400 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 1 700 a festményeken.
Milyen stílusú Paul Albert Besnard festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia) festmények: a látogatások 24%-át, a katalógus 6%-át teszik ki.