Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carl Andre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Carl Andre: a lényeges számok
A Carl Andre művei közül a(z) Equivalent VIII a legnézettebb: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 21%-át teszi ki. Ezt követi Cedar Piece és 37th Piece of Work. Összesen 2 100 látogatás: 300 a művész oldalán és 1 800 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 700 látogatással. Kijelentés (Kontraszt) a kedvezett stílus: a látogatások 60%-át, a katalógus 27%-át teszi ki.
A(z) Carl Andre legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Carl Andre olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Equivalent VIII, 1966
900 látogatás · 21,4%
-
2
Cedar Piece, 1964
800 látogatás · 19,0%
-
3
37th Piece of Work, 1969
400 látogatás · 9,5%
-
4
Spill (Scatter Piece), 1966
300 látogatás · 7,1%
-
5
Untitled, 1963
200 látogatás · 4,8%
-
6
Chain Well (Element Series), 1964
200 látogatás · 4,8%
-
7
Carl Andre, Fall, 1968
200 látogatás · 4,8%
-
8
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 látogatás · 4,8%
-
9
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 látogatás · 2,4%
-
10
THREE SACHEM, 1963
100 látogatás · 2,4%
Mennyi a Carl Andre oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Carl Andre festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Melyik festményt választják a látogatók Carl Andre művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 6,1% | 19,1% |
| Érezhető fényesség | 14,3% | 30,9% |
| Fényerék egyensúlya | 36,7% | 19,1% |
| Fényes | 40,8% | 23,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 85,7% | 71,4% |
| Finom színtónusú | 10,2% | 23,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 2,0% | 4,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 59,1% | 59,1% |
| Monokróm | 20,4% | 13,6% |
| Pasztell színek | 13,6% | 27,3% |
| Földszínek | 4,5% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 81,6% | 83,3% |
| Egyensúlyos | 16,3% | 16,7% |
| Élénk | 2,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 38,8% | 16,7% |
| Lágy | 24,5% | 7,1% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 2,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,2% | 14,3% |
| Kijelentés | 26,5% | 59,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,2% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 16,3% | 30,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,1% | 21,4% |
| Erős színegyüntetés | 38,8% | 19,1% |
| Egységes színpaletta | 26,5% | 21,4% |
Hogyan teljesítnek Carl Andre népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Magnesium-Zinc Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w i a t t i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| secret his | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hydrogenheliumlithiumberyli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ddddddddddddddddfffffffffff… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Carl Andre közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Carl Andre oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 400 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
Carl Andre igényeire vonatkozó kérdések
Mi Carl Andre legnézettebb festménye?
- Equivalent VIII, 900 megtekintéssel vagy a nézettségek 21%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Carl Andre számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 2 100 tizenkét hónap alatt (300 az artiszta oldalon, 1 800 a festményeken).
Vannak-e olyan Carl Andre stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 60%-a a katalógus 27%-ával szemben.