Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Cézanne oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Cézanne: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók A Kártyajátékosok gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Paul Cézanne művész alkotását: 11 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 2%-a. Ezt követik Nagy útszobrok (Philadelphia) és A Kártyázók. Paul Cézanne összesen 463 700 látogatást kapott: 53 800 a művész oldalán, 409 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 9% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 323 300 látogatás. Angol (32%), Orosz (13%) és Spanyol (7%) nyelven böngésznek. Amerikai Egyesült Államok (13%), Oroszország (7%) és Brazília (5%) országokból érkeznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (80%), telefonok (18%) és tabletek (3%). A választék egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 30%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
Paul Cézanne: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Paul Cézanne legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Paul Cézanne oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
15 600
Júl 2026
17 900
305 400
Aug 2026
16 300
43 400
Sze 2026
19 500
45 500
Hogyan változnak Paul Cézanne festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Paul Cézanne festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
27,1%
37,9%
Nyugodt
25,0%
36,3%
Elegáns
16,7%
12,1%
Nosztalgikus
4,2%
4,9%
Romantikus
6,2%
3,6%
Dramatikus
6,2%
2,7%
Természetes tónusú
12,5%
1,5%
Éteri
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
35,4%
49,2%
Nyugodt
31,2%
27,1%
Nyugodt
16,7%
10,8%
Melankolikus
8,3%
7,0%
Nosztalgikus
2,1%
1,7%
Rejtélyes
0,0%
1,1%
Romantikus
2,1%
1,1%
Drámai
0,0%
0,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
15,7%
Lágy árnyékok
36,0%
39,5%
Érezhető fényesség
28,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
8,0%
10,4%
Fényes
8,0%
2,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
12,0%
Finom színtónusú
52,0%
34,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
42,0%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
11,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
59,3%
58,0%
Semleges tónusok
25,9%
21,4%
Sötét tónusú
3,7%
13,7%
Természet
0,0%
4,6%
Monokróm
7,4%
1,1%
Pasztell színek
3,7%
1,1%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
15,5%
Egyensúlyos
70,0%
66,1%
Élénk
6,0%
18,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
6,5%
Lágy
30,0%
18,0%
Egyensúlyozott
28,0%
18,4%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
27,0%
Kijelentés
12,0%
30,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
28,8%
Lágyan kevert paletta
12,0%
16,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
16,0%
Erős színegyüntetés
38,0%
33,9%
Egységes színpaletta
6,0%
5,3%
Mely Paul Cézanne festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Kártyajátékosok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
A Nagy Lukátók
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
Nagy útszobrok (Philadelphi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
Törölköző, Jug és Gyümölcs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
600
1 100
Mont Sainte-Victoire látása…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
A táj från L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
600
1 500
Szomorú kastély
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
900
Fürgések
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 400
100
0
Mont Sainte-Victoire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
500
Jourdan istállója
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Milyen eszközökkel érkezik Paul Cézanne közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
369 800
79,7%
telefonok
81 200
17,5%
tabletek
12 700
2,7%
Mely nyelveken böngésznek a Paul Cézanne vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
6 800
31,9%
Orosz
2 700
12,7%
Spanyol
1 500
7,0%
Koreai
1 500
7,0%
Portugál
1 400
6,6%
Német
1 000
4,7%
Bolgár
800
3,8%
Francia
800
3,8%
Svéd
800
3,8%
Szerb
600
2,8%
Naponta hány látogatása van Paul Cézanne-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
3 500
vas 27 Sze
5 600
hét 28 Sze
5 200
kedd 29 Sze
4 100
sze 30 Sze
5 100
csüt 1 Okt
4 000
pén 2 Okt
5 200
szo 3 Okt
4 500
vas 4 Okt
3 500
hét 5 Okt
5 800
kedd 6 Okt
5 700
sze 7 Okt
4 500
csüt 8 Okt
5 200
pén 9 Okt
4 700
szo 10 Okt
6 100
vas 11 Okt
4 000
hét 12 Okt
5 000
kedd 13 Okt
5 300
sze 14 Okt
4 500
csüt 15 Okt
4 600
pén 16 Okt
4 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
4 800
vas 18 Okt (előrejelzés)
4 500
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
5 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
4 800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 800
szo 24 Okt (előrejelzés)
4 900
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 500
hét 26 Okt (előrejelzés)
5 500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
5 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
4 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
4 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 900
szo 31 Okt (előrejelzés)
4 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 600
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
5 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
4 900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
4 800
pén 6 Nov (előrejelzés)
5 000
Paul Cézanne a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Paul Cézanne alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
A Kártyajátékosok: 11 100 megtekintés, a nézettségek 2%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Paul Cézanne közötti közönség?
463 700 látogatás tizenkét hónapban: 53 800 a művész oldalon és 409 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Paul Cézanne látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (18%) és tabletek (3%); a legnéresebb számítógépek 80% arányban.
Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Paul Cézanne műveiről?
Angol (32%), Orosz (13%) és Spanyol (7%) nyelven. Angol: 32%.
Milyen stílusú Paul Cézanne festmények vonzzák a vásárlókat?
Kijelentés (Kontraszt) festmények: a látogatások 30%-át, a katalógus 12%-át teszik ki.