Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Nash oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Nash: a lényeges számok
A Paul Nash művei közül a(z) Landscape of the Moon's Last Phase a legnézettebb: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 8%-át teszi ki. Ezt követi Nest of the Siren és Telecommunications. Összesen 7 100 látogatás: 3 500 a művész oldalán és 3 600 a festményeknél. 200% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 4 700 látogatással. Főbb nyelvek: Angol (32%), Német (29%) és Francia (19%). Eszközök megoslása: számítógépek (70%) és telefonok (30%). Misztikus (Hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 44%-át, a katalógus 25%-át teszi ki.
A(z) Paul Nash legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Paul Nash olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 400
3 300
Aug 2026
300
300
Sze 2026
1 800
0
Mennyi a havi látogatószám Paul Nash festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Paul Nash festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
37,5%
Misztikus
25,0%
43,8%
Békés, nyugodt
25,0%
12,5%
Dramatikus
0,0%
6,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
37,5%
37,5%
Nyugodt
25,0%
18,8%
Melankolikus
12,5%
18,8%
Rejtélyes
12,5%
18,8%
Magányos
12,5%
6,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
10,3%
Lágy árnyékok
18,0%
7,7%
Érezhető fényesség
46,0%
51,3%
Fényerék egyensúlya
26,0%
25,6%
Fényes
6,0%
5,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
54,0%
46,2%
Finom színtónusú
30,0%
25,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
23,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
5,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
78,8%
77,8%
Földszínek
21,2%
11,1%
Sötét tónusú
0,0%
11,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
35,9%
Egyensúlyos
60,0%
53,8%
Élénk
8,0%
10,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
12,8%
Lágy
26,0%
15,4%
Egyensúlyozott
10,0%
23,1%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
23,1%
Kijelentés
22,0%
25,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
30,0%
41,0%
Lágyan kevert paletta
18,0%
12,8%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
7,7%
Erős színegyüntetés
26,0%
28,2%
Egységes színpaletta
14,0%
10,3%
Hogyan teljesítnek Paul Nash népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Eclipse of the Sunflower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunrise, Inverness Copse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape of Bleached Objec…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Window, Iver Heath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telecommunications
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Separation of Light fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of Animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of the Starry…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Creation of Birds and F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of Land
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Paul Nash?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 000
70,4%
telefonok
2 100
29,6%
Hogyan fordult fel a Paul Nash közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 000
32,3%
Német
900
29,0%
Francia
600
19,4%
Olasz
200
6,5%
Norwegian
100
3,2%
Portugál
100
3,2%
Orosz
100
3,2%
Svéd
100
3,2%
Hány napi látogatás érkezik Paul Nash oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
Paul Nash igényeire vonatkozó kérdések
Mi Paul Nash legnézettebb festménye?
Landscape of the Moon's Last Phase, 300 megtekintéssel vagy a nézettségek 8%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Paul Nash számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
7 100 tizenkét hónap alatt (3 500 az artiszta oldalon, 3 600 a festményeken).
Paul Nash műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A látogatások megoszlása: számítógépek (70%) és telefonok (30%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 70% arányal.
Mely nyelveket használják Paul Nash böngészéséhez?
Angol (32%), Német (29%) és Francia (19%). A legnépszerűbb nyelv: Angol (32% arányban).
Vannak-e olyan Paul Nash stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Misztikus (Hangulat): a látogatások 44%-a a katalógus 25%-ával szemben.