Pénzvisszatérítési Garancia · 100 nap Ingyenes világszerte történő szállítás
637 378műalkotások 50 752művészek 4 658múzeumok 32nyelv

Paul Sérusier Népszerű festmények és látogatási adatok

1864 – 1927

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Sérusier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Paul Sérusier: a lényeges számok

A Paul Sérusier művei közül a(z) Still Life with Corn and Tomatoes a legnézettebb: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 4%-át teszi ki. Ezt követi Avenue de Neuilly és Susanna and the Elders. Összesen 12 900 látogatás: 2 300 a művész oldalán és 10 600 a festményeknél. 25% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 11 200 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (91%) és telefonok (9%). Karakteres (Hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 18%-át, a katalógus 0%-át teszi ki.

A(z) Paul Sérusier legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján

A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Paul Sérusier olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.

  1. Still Life with Corn and Tomatoes 1 Still Life with Corn and Tomatoes, 1921 500 látogatás · 4,4%
  2. Avenue de Neuilly 2 Avenue de Neuilly 400 látogatás · 3,5%
  3. Susanna and the Elders 3 Susanna and the Elders 400 látogatás · 3,5%
  4. End of the day 4 End of the day, 1893 300 látogatás · 2,7%
  5. Fisherman on the Laita 5 Fisherman on the Laita, 1890 300 látogatás · 2,7%
  6. The Talisman 6 The Talisman, 1888 300 látogatás · 2,7%
  7. La colline aux platanes 7 La colline aux platanes, 1907 300 látogatás · 2,7%
  8. Apple Harvest 8 Apple Harvest, 1891 300 látogatás · 2,7%
  9. La Guirlande de roses 9 La Guirlande de roses, 1898 300 látogatás · 2,7%
  10. Celtic Tale 10 Celtic Tale, 1894 200 látogatás · 1,8%

Mennyi a Paul Sérusier oldal havi forgalma?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Megjelenítés táblázat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026100200
Júl 20261 9009 300
Aug 2026100700
Sze 2026200400

Mennyi a havi látogatószám Paul Sérusier festményeinek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan teljesítnek Paul Sérusier népszerű festényei hónosánként?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Megjelenítés táblázat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Roof Tops in Paris00000000010000
The Talisman0000000002000100
Paul Ranson portréta00000000020000
La lutte bretonne00000000010000
The Harvest of Buckwheat000000000000
Landscape at Le Pouldu000000000000
La barrière fleurie, Le Pou…000000000000
Színes kör0000000001001000
Celtic Tale00000000020000
Laundresses at the River000000000000

Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Paul Sérusier?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Megjelenítés táblázat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek11 80091,5%
telefonok1 1008,5%

Hogyan fordult fel a Paul Sérusier közönsége nyelvi lebontásban?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Megjelenítés táblázat
NyelvLátogatásokMegosztás
Cseh10016,7%
Angol10016,7%
Francia10016,7%
Olasz10016,7%
Japán10016,7%
Holland10016,7%

Hány napi látogatás érkezik Paul Sérusier oldalára, és mi a várható szám?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Megjelenítés táblázat
NapLátogatások
szo 26 Sze100
vas 27 Sze0
hét 28 Sze200
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt800
szo 3 Okt200
vas 4 Okt400
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt400
pén 9 Okt700
szo 10 Okt800
vas 11 Okt0
hét 12 Okt300
kedd 13 Okt500
sze 14 Okt300
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt (előrejelzés)500
vas 18 Okt (előrejelzés)200
hét 19 Okt (előrejelzés)200
kedd 20 Okt (előrejelzés)300
sze 21 Okt (előrejelzés)100
csüt 22 Okt (előrejelzés)200
pén 23 Okt (előrejelzés)700
szo 24 Okt (előrejelzés)600
vas 25 Okt (előrejelzés)200
hét 26 Okt (előrejelzés)300
kedd 27 Okt (előrejelzés)300
sze 28 Okt (előrejelzés)200
csüt 29 Okt (előrejelzés)200
pén 30 Okt (előrejelzés)800
szo 31 Okt (előrejelzés)600
vas 1 Nov (előrejelzés)200
hét 2 Nov (előrejelzés)300
kedd 3 Nov (előrejelzés)300
sze 4 Nov (előrejelzés)200
csüt 5 Nov (előrejelzés)200
pén 6 Nov (előrejelzés)900

Paul Sérusier igényeire vonatkozó kérdések

Mi Paul Sérusier legnézettebb festménye?

Still Life with Corn and Tomatoes, 500 megtekintéssel vagy a nézettségek 4%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.

Hány látogatása van Paul Sérusier számára a AllPaintingsStore.com oldalon?

12 900 tizenkét hónap alatt (2 300 az artiszta oldalon, 10 600 a festményeken).

Paul Sérusier műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?

A látogatások megoszlása: számítógépek (91%) és telefonok (9%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 91% arányal.

Vannak-e olyan Paul Sérusier stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?

Igen, Karakteres (Hangulat): a látogatások 18%-a a katalógus 0%-ával szemben.