Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Signac oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Signac: kereslet egy pillantásban
A Paul Signac legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: A melyn faunál St. Tropezban: 3 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 7%-át teszi ki. A következő kereslet: Főszezon és The Lighthouse, Saint-Tropez. Paul Signac összesen 47 700 látogatást generált, ebből 6 200 a művész oldalon és 41 500 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 130%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 31 800 látogatással. A vásárlók Német (21%), Angol (16%) és Spanyol (12%) nyelven böngésznek. A vásárlók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Élénk (Színintenzitás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 38%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 20%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Paul Signac alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Paul Signac művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 200
Júl 2026
2 400
29 400
Aug 2026
300
4 100
Sze 2026
3 300
6 800
Hány imádrát nézik meg Paul Signac festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Paul Signac vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
73,3%
78,6%
Nyugodt
20,0%
9,2%
Nosztalgikus
0,0%
8,9%
Elegáns
6,7%
2,1%
Klasszikus
0,0%
0,4%
Dramatikus
0,0%
0,4%
Inspiráló
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
73,0%
Nyugodt
26,7%
12,1%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
12,5%
Nosztalgikus
6,7%
1,8%
Energikus
0,0%
0,4%
Melankolikus
0,0%
0,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
2,0%
2,2%
Érezhető fényesség
30,0%
30,7%
Fényerék egyensúlya
40,0%
39,0%
Fényes
26,0%
28,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
14,3%
Finom színtónusú
36,0%
31,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
38,1%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
15,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
69,8%
70,6%
Földszínek
16,3%
15,8%
Pasztell színek
2,3%
8,5%
Sötét tónusú
9,3%
2,8%
Fémfényű színek
2,3%
1,0%
Természet
0,0%
1,0%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
6,3%
Egyensúlyos
62,0%
55,8%
Élénk
20,0%
37,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
18,0%
Lágy
26,0%
26,8%
Egyensúlyozott
14,0%
14,1%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
17,8%
Kijelentés
18,0%
23,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
46,0%
51,3%
Lágyan kevert paletta
18,0%
11,7%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
18,0%
19,5%
Egységes színpaletta
4,0%
3,2%
Mely Paul Signac alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A melyn faunál St. Tropezban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
700
Főszezon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1 200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Paul Signac böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
40 400
84,7%
telefonok
6 400
13,4%
tabletek
900
1,9%
Mely nyelveken böngésznek a Paul Signac vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 200
20,7%
Angol
900
15,5%
Spanyol
700
12,1%
Olasz
500
8,6%
Holland
500
8,6%
Lengyel
500
8,6%
Chinese
400
6,9%
Cseh
200
3,4%
Japán
200
3,4%
Orosz
200
3,4%
Hány napi látogatás érkezik Paul Signac oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 300
csüt 24 Sze
1 300
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
1 100
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
1 700
csüt 8 Okt
2 000
pén 9 Okt
1 200
szo 10 Okt
600
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 16 Okt (előrejelzés)
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
700
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
900
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
800
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
900
Paul Signac: gyakori kérdések
Mely Paul Signac festmények a legkeresettebbek?
A melyn faunál St. Tropezban az élvonalban áll 3 100 megtekintéssel (7% a(z) Paul Signac összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Paul Signac iránt?
47 700 látogatás tizenkét hónapban: 6 200 a művész oldalon és 41 500 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Paul Signac oldalán?
A vásárlók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Paul Signac látogatói?
Német (21%), Angol (16%) és Spanyol (12%). A legnépszerűbb nyelv a Német, amelynek részesedése 21%.
Milyen típusú Paul Signac festményeket preferálják a vásárlók?
Élénk (Színintenzitás): a látogatások 38%-át teszi ki a katalógus 20%-ának.