Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Wonner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Paul Wonner: kereslet egy pillantásban
A Paul Wonner legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat": 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 36%-át teszi ki. A következő kereslet: Still Life with Indian Miniature és Model Drinking Coffee. Paul Wonner összesen 900 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 600 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Jún 2026, 400 látogatással. A látogatók Értékmentesen fakó irányultak (Színelnyomás): a látogatások 64%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 31%-át.
A Paul Wonner 6 legnépszerűbb festménye, amelyeket a látogatók a leggyakrabban megnyitják
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Paul Wonner művei közül a 6 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
"Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat", 1983
400 látogatás · 36,4%
-
2
Still Life with Indian Miniature
300 látogatás · 27,3%
-
3
Model Drinking Coffee, 1964
100 látogatás · 9,1%
-
4
Peach and Three Lemons, 1967
100 látogatás · 9,1%
-
5
View From South Laguna
100 látogatás · 9,1%
-
6
Study of Flowers and Two Boxes
100 látogatás · 9,1%
Mennyi érdeklődést kap Paul Wonner havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Paul Wonner festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Paul Wonner látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 18,8% | 9,1% |
| Érezhető fényesség | 31,2% | 54,5% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 36,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,2% | 63,6% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,8% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 80,0% |
| Természet | 20,0% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 0,0% |
| Pasztell színek | 10,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 31,2% | 45,5% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 45,5% |
| Élénk | 31,2% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,2% | 0,0% |
| Lágy | 12,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 62,5% | 90,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 50,0% | 54,5% |
| Lágyan kevert paletta | 31,2% | 45,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,5% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Paul Wonner alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garden with a Swing, Davis,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in Swing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Mirror and Skull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Geraniums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model Drinking Coffee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peach and Three Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Flo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Orc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Paul Wonner látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Paul Wonner oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Paul Wonner: gyakori kérdések
Mely Paul Wonner festmények a legkeresettebbek?
- "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat" az élvonalban áll 400 megtekintéssel (36% a(z) Paul Wonner összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 6 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Paul Wonner iránt?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 600 az egyes festményeken.
Milyen típusú Paul Wonner festményeket preferálják a látogatók?
- Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 64%-át teszi ki a katalógus 31%-ának.