Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Philippe De Champaigne oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Philippe De Champaigne: kereslet egy pillantásban
A Philippe De Champaigne legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: The Last Supper, known as The Little Supper: 1 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. A következő kereslet: Portrait of King Charles II of England és Louis XIII Crowned by Victory. Philippe De Champaigne összesen 9 400 látogatást generált, ebből 2 700 a művész oldalon és 6 700 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 300%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 4 800 látogatással. A vásárlók számítógépek (54%), telefonok (39%) és tabletek (6%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Elegáns (Hangulat) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 58%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 37%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Philippe De Champaigne alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Philippe De Champaigne művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
Mennyi érdeklődést kap Philippe De Champaigne havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
800
4 000
Aug 2026
200
700
Sze 2026
1 700
1 900
Hány imádrát nézik meg Philippe De Champaigne festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Philippe De Champaigne vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
36,7%
57,9%
Dramatikus
26,7%
19,3%
Nyugodt
13,3%
7,0%
Klasszikus
13,3%
3,5%
Misztikus
3,3%
8,8%
Békés, nyugodt
3,3%
3,5%
Éteri
3,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
26,7%
38,6%
Szellemi
30,0%
22,8%
Nyugodt
20,0%
12,3%
Drámai
3,3%
12,3%
Melankolikus
10,0%
8,8%
Erőteljes presence
3,3%
3,5%
Sötét és komoly
6,7%
1,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
59,1%
72,0%
Lágy árnyékok
22,7%
25,3%
Érezhető fényesség
6,8%
0,0%
Fényerék egyensúlya
9,1%
2,7%
Fényes
2,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
50,0%
32,0%
Finom színtónusú
43,2%
57,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,8%
10,7%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
79,4%
96,4%
Semleges tónusok
14,7%
3,6%
Monokróm
5,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,8%
53,3%
Egyensúlyos
43,2%
46,7%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
15,9%
2,7%
Lágy
20,4%
22,7%
Egyensúlyozott
15,9%
24,0%
Erőteljes kontrasztú
25,0%
22,7%
Kijelentés
22,7%
28,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,8%
24,0%
Lágyan kevert paletta
18,2%
5,3%
Egyensúlyozott harmónia
11,4%
16,0%
Erős színegyüntetés
40,9%
45,3%
Egységes színpaletta
22,7%
9,3%
Mely Philippe De Champaigne alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Philippe De Champaigne böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 100
54,3%
telefonok
3 700
39,4%
tabletek
600
6,4%
Mely nyelveken böngésznek a Philippe De Champaigne vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
700
38,9%
Lengyel
400
22,2%
Svéd
200
11,1%
Görög
100
5,6%
Spanyol
100
5,6%
Japán
100
5,6%
Portugál
100
5,6%
Orosz
100
5,6%
Hány napi látogatás érkezik Philippe De Champaigne oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
500
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Philippe De Champaigne: gyakori kérdések
Mely Philippe De Champaigne festmények a legkeresettebbek?
The Last Supper, known as The Little Supper az élvonalban áll 1 100 megtekintéssel (15% a(z) Philippe De Champaigne összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Philippe De Champaigne iránt?
9 400 látogatás tizenkét hónapban: 2 700 a művész oldalon és 6 700 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Philippe De Champaigne oldalán?
A vásárlók számítógépek (54%), telefonok (39%) és tabletek (6%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 54%-át teszik ki.
Milyen típusú Philippe De Champaigne festményeket preferálják a vásárlók?
Elegáns (Hangulat): a látogatások 58%-át teszi ki a katalógus 37%-ának.