Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ralph Earl oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ralph Earl: a lényeges számok
A Ralph Earl művei közül a(z) Portrait of a Child a legnézettebb: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 10%-át teszi ki. Ezt követi Mrs. Joseph Wright és Colonel William Taylor. Összesen 5 200 látogatás: 800 a művész oldalán és 4 400 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 4 900 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (100%). Klasszikus (Hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 38%-át, a katalógus 6%-át teszi ki.
A(z) Ralph Earl legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Ralph Earl olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Portrait of a Child, 1778
500 látogatás · 10,4%
-
2
Mrs. Joseph Wright, 1792
300 látogatás · 6,2%
-
3
Colonel William Taylor, 1790
200 látogatás · 4,2%
-
4
Mrs. William Moseley and Her Son Charles, 1791
200 látogatás · 4,2%
-
5
Oliver Wolcott, 1789
200 látogatás · 4,2%
-
6
David Baldwin, 1790
200 látogatás · 4,2%
-
7
Mrs. William Taylor and Son Daniel, 1790
200 látogatás · 4,2%
-
8
William Carpenter, 1779
200 látogatás · 4,2%
-
9
Mrs. Charles Jeffery Smith, 1794
200 látogatás · 4,2%
-
10
Lucy Bradley, 1794
200 látogatás · 4,2%
Mennyi a Ralph Earl oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 4 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Ralph Earl festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Ralph Earl festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Elegáns | 56,2% | 38,5% |
| Klasszikus | 6,2% | 38,5% |
| Nyugodt | 12,5% | 15,4% |
| Békés, nyugodt | 18,8% | 7,7% |
| Romantikus | 6,2% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 43,8% | 46,2% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 25,0% | 15,4% |
| Nosztalgikus | 6,2% | 15,4% |
| Romantikus | 12,5% | 7,7% |
| Sötét és komoly | 6,2% | 15,4% |
| Nyugodt | 6,2% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 40,0% | 35,4% |
| Lágy árnyékok | 42,0% | 39,6% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 39,6% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 45,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 14,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 45,8% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 54,2% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 2,1% |
| Lágy | 4,0% | 2,1% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 8,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 22,9% |
| Kijelentés | 62,0% | 64,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 24,0% | 27,1% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 10,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 10,4% |
| Erős színegyüntetés | 48,0% | 47,9% |
| Egységes színpaletta | 2,0% | 4,2% |
Hogyan teljesítnek Ralph Earl népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Master Rees Goring Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs. Adam Babcock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses Fronting New Milford… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Mason Fitch Cogswell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roger Sherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. William Moseley and He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady Williams and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Noah Smith and Her Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martha Tennent Rogers (Mrs.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elijah Boardman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Ralph Earl?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 200 | 100,0% |
Hogyan fordult fel a Ralph Earl közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Ralph Earl oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ralph Earl igényeire vonatkozó kérdések
Mi Ralph Earl legnézettebb festménye?
- Portrait of a Child, 500 megtekintéssel vagy a nézettségek 10%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Ralph Earl számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 5 200 tizenkét hónap alatt (800 az artiszta oldalon, 4 400 a festményeken).
Ralph Earl műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (100%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 100% arányal.
Vannak-e olyan Ralph Earl stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Klasszikus (Hangulat): a látogatások 38%-a a katalógus 6%-ával szemben.