Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raffaello Sanzio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raffaello Sanzio: kereslet egy pillantásban
A Raffaello Sanzio legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Az Athén iskola: 35 000 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 10%-át teszi ki. A következő kereslet: Raphael és Madonna della Seggiola (Sedia). Raffaello Sanzio összesen 404 800 látogatást generált, ebből 76 300 a művész oldalon és 328 500 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 35%-el esettek le Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 216 600 látogatással. A vásárlók Angol (44%), Orosz (10%) és Spanyol (9%) nyelven böngésznek. Az érdeklődést nagyrészt Amerikai Egyesült Államok (16%), Bulgária (8%) és Németország (8%) területről tapasztaljuk. A vásárlók számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Szellemi (Érzelmi hangulat) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 29%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 8%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Raffaello Sanzio alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Raffaello Sanzio művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sze 2026
29 900
41 200
Hány imádrát nézik meg Raffaello Sanzio festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Raffaello Sanzio vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,0%
33,1%
Elegáns
38,0%
30,0%
Éteri
8,0%
17,2%
Dramatikus
6,0%
7,1%
Klasszikus
8,0%
5,8%
Nyugodt
2,0%
3,6%
Romantikus
0,0%
1,4%
Inspiráló
0,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
8,0%
28,8%
Belső elmélyülést sugárzó
30,0%
25,3%
Nyugodt
28,0%
16,0%
Nyugodt
12,0%
7,6%
Megnyugtató, melengető
0,0%
7,7%
Drámai
4,0%
3,5%
Romantikus
8,0%
3,0%
Melankolikus
0,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
9,4%
Lágy árnyékok
40,0%
34,5%
Érezhető fényesség
28,0%
38,9%
Fényerék egyensúlya
8,0%
16,4%
Fényes
4,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
8,0%
8,3%
Finom színtónusú
58,0%
60,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
8,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
79,2%
63,2%
Semleges tónusok
10,4%
30,2%
Sötét tónusú
6,2%
5,7%
Monokróm
2,1%
0,4%
Pasztell színek
2,1%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
13,9%
Egyensúlyos
74,0%
77,5%
Élénk
10,0%
8,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
2,4%
Lágy
12,0%
4,9%
Egyensúlyozott
6,0%
5,0%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
21,4%
Kijelentés
68,0%
66,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
17,6%
Lágyan kevert paletta
8,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
12,6%
Erős színegyüntetés
56,0%
48,8%
Egységes színpaletta
10,0%
5,6%
Mely Raffaello Sanzio alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Athén iskola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Bindo Altoviti portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Az Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madonna és a Gyermek (A Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Szent György és a Bárányó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Észüremedett menyasszonyok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
A transzcendencia
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La Belle Jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Raffaello Sanzio böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
234 800
58,0%
telefonok
154 500
38,2%
tabletek
15 500
3,8%
Mely nyelveken böngésznek a Raffaello Sanzio vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
13 400
43,5%
Orosz
3 100
10,1%
Spanyol
2 800
9,1%
Koreai
1 700
5,5%
Portugál
1 100
3,6%
Olasz
900
2,9%
Arab
800
2,6%
Német
800
2,6%
Finn
800
2,6%
Szerb
800
2,6%
Hány napi látogatás érkezik Raffaello Sanzio oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
3 800
kedd 22 Sze
3 300
sze 23 Sze
3 700
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
1 800
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
4 000
hét 28 Sze
5 100
kedd 29 Sze
5 400
sze 30 Sze
4 800
csüt 1 Okt
5 100
pén 2 Okt
3 200
szo 3 Okt
3 000
vas 4 Okt
2 900
hét 5 Okt
4 500
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
6 700
csüt 8 Okt
5 600
pén 9 Okt
4 100
szo 10 Okt
4 100
vas 11 Okt
6 100
hét 12 Okt (előrejelzés)
6 400
kedd 13 Okt (előrejelzés)
6 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
4 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
4 500
vas 18 Okt (előrejelzés)
6 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
7 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
8 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 900
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
6 900
hét 26 Okt (előrejelzés)
7 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
7 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
8 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
7 900
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 300
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
7 600
Raffaello Sanzio: gyakori kérdések
Mely Raffaello Sanzio festmények a legkeresettebbek?
Az Athén iskola az élvonalban áll 35 000 megtekintéssel (10% a(z) Raffaello Sanzio összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Raffaello Sanzio iránt?
404 800 látogatás tizenkét hónapban: 76 300 a művész oldalon és 328 500 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Raffaello Sanzio oldalán?
A vásárlók számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 58%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Raffaello Sanzio látogatói?
Angol (44%), Orosz (10%) és Spanyol (9%). A legnépszerűbb nyelv a Angol, amelynek részesedése 44%.
Milyen típusú Raffaello Sanzio festményeket preferálják a vásárlók?
Szellemi (Érzelmi hangulat): a látogatások 29%-át teszi ki a katalógus 8%-ának.