Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Koehler oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Koehler: a lényeges számok
A Robert Koehler művei közül a(z) The strike a legnézettebb: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 67%-át teszi ki. Ezt követi First Snow. Összesen 500 látogatás: 0 a művész oldalán és 500 a festményeknél. 100% csökkenés Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 300 látogatással. Feszült hangulatú (Érzelmi hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 100%-át, a katalógus 20%-át teszi ki.
A(z) Robert Koehler legnépszerűbb 2 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Robert Koehler olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Robert Koehler oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Robert Koehler festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Robert Koehler festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Feszült hangulatú | 20,0% | 100,0% |
| Sötét és komoly | 60,0% | 0,0% |
| Szenvedélyes | 20,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 60,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 100,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 10,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 80,0% | 66,7% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 90,0% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 10,0% | 33,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 30,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 20,0% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 66,7% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 0,0% |
Hogyan teljesítnek Robert Koehler népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The strike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Portrait of Alvina Roosen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of an Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Socialist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait (Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy-Day Occupation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Evening on Hennepin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bohemian Peasant Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Her Only Source of Support | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Robert Koehler közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Robert Koehler oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
Robert Koehler igényeire vonatkozó kérdések
Mi Robert Koehler legnézettebb festménye?
- The strike, 400 megtekintéssel vagy a nézettségek 67%-e share, a teljes lista pedig 2. helyen szerepel.
Hány látogatása van Robert Koehler számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 500 tizenkét hónap alatt (0 az artiszta oldalon, 500 a festményeken).
Vannak-e olyan Robert Koehler stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Feszült hangulatú (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-a a katalógus 20%-ával szemben.