Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Roberto Rive oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Roberto Rive: a látogatók nézőpontja
A látogatók Catacombs of the Capuchins in Palermo gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Roberto Rive művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 25%-e. Ezt követik House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes és Facade of the Duomo Pisa. Roberto Rive összesen 1 300 látogatást kapott: 600 a művész oldalán, 700 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 200 látogatás. A választék egyértelmű: a Fényerék egyensúlya (Fényerő) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 72%-át jelenti.
Roberto Rive: a(z) 6 festmény, amit a látogatók először látnak
A Roberto Rive legnézettebb 6 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Catacombs of the Capuchins in Palermo, 1880
200 látogatás · 25,0%
-
2
House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes, 1880
200 látogatás · 25,0%
-
3
Facade of the Duomo Pisa, 1870
100 látogatás · 12,5%
-
4
View Of The Cathedral
100 látogatás · 12,5%
-
5
Facade of the new Baths of Pompeii, 1865
100 látogatás · 12,5%
-
6
Herculaneum, Pompeii, 1880
100 látogatás · 12,5%
Hogyan változnak a Roberto Rive oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hogyan változnak Roberto Rive festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Roberto Rive festményei felelnek meg a látogatók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 10,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 72,4% | 100,0% |
| Fényes | 17,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 55,2% | 37,5% |
| Finom színtónusú | 27,6% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,3% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,9% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 86,2% | 75,0% |
| Földszínek | 10,3% | 25,0% |
| Pasztell színek | 3,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,8% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 72,4% | 62,5% |
| Élénk | 13,8% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,9% | 0,0% |
| Lágy | 24,1% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 17,2% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,7% | 12,5% |
| Kijelentés | 31,0% | 37,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 48,3% | 75,0% |
| Egységes színpaletta | 48,3% | 25,0% |
Mely Roberto Rive festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cerestempel te Paestum No.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cast of a victim of the vol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earthquake in Southern Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of Naples from Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Venus temple on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain decorated with mos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Sorrento coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Seventh Severus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the island of Ischi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the entrance to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken böngésznek a Roberto Rive látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Roberto Rive-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
Roberto Rive a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Roberto Rive alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Catacombs of the Capuchins in Palermo: 200 megtekintés, a nézettségek 25%-e. 6 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Roberto Rive közötti közönség?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 700 a festményeken.
Milyen stílusú Roberto Rive festmények vonzzák a látogatókat?
- Fényerék egyensúlya (Fényerő) festmények: a látogatások 100%-át, a katalógus 72%-át teszik ki.