Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rupert Shephard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Rupert Shephard: kereslet egy pillantásban
A Rupert Shephard legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: First Aid Post, with Three St John Ambulance Brigade Men in a Domestic Interior: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 29%-át teszi ki. A következő kereslet: Dylan Thomas és Sir William Empson. Rupert Shephard összesen 1 100 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 700 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 100%-el esettek le Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 800 látogatással. A vásárlók a Erős színegyüntetés (Színharmónia) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 57%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 15%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 6 művész Rupert Shephard alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Rupert Shephard művei közül a 6 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
First Aid Post, with Three St John Ambulance Brigade Men in a Domestic Interior, 1940
200 látogatás · 28,6%
-
2
Dylan Thomas, 1940
100 látogatás · 14,3%
-
3
Sir William Empson, 1944
100 látogatás · 14,3%
-
4
A Penicillin Factory Girls Filling Bottles, 1945
100 látogatás · 14,3%
-
5
A Nose Section after Repair Girls Fitting Supports to Take the Bomb Aimer's Window, 1944
100 látogatás · 14,3%
-
6
Hedgerow, 1943
100 látogatás · 14,3%
Mennyi érdeklődést kap Rupert Shephard havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Rupert Shephard festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Rupert Shephard vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 35,0% | 42,9% |
| Lágy árnyékok | 50,0% | 42,9% |
| Érezhető fényesség | 5,0% | 14,3% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 55,0% | 42,9% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 57,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 53,8% | 75,0% |
| Sötét tónusú | 23,1% | 0,0% |
| Monokróm | 7,7% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 15,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 70,0% | 71,4% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 28,6% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 40,0% | 42,9% |
| Lágy | 30,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 10,0% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 28,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 15,0% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 0,0% |
Mely Rupert Shephard alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman Writing a Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dylan Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Women in Industry Girls Dri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor Mrs Sue Bartlett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commander Arthur Bolt (1907… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Aid Post, with Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Penicillin Factory Girls… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir William Empson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Commander Sir George Binney… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filming a Practice Launchin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Rupert Shephard vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Rupert Shephard oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Rupert Shephard: gyakori kérdések
Mely Rupert Shephard festmények a legkeresettebbek?
- First Aid Post, with Three St John Ambulance Brigade Men in a Domestic Interior az élvonalban áll 200 megtekintéssel (29% a(z) Rupert Shephard összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 6 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Rupert Shephard iránt?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 700 az egyes festményeken.
Milyen típusú Rupert Shephard festményeket preferálják a vásárlók?
- Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 57%-át teszi ki a katalógus 15%-ának.