Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Simone Peterzano oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Simone Peterzano: a lényeges számok
A Simone Peterzano művei közül a(z) Study of a Half-Length Figure a legnézettebb: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 29%-át teszi ki. Ezt követi Medor and Angelica és Autoportret simone peterzano. Összesen 4 600 látogatás: 3 900 a művész oldalán és 700 a festményeknél. 70% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Okt 2026, 1 700 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (67%), telefonok (26%) és tabletek (7%). Sötét (Fényerő) a kedvezett stílus: a látogatások 43%-át, a katalógus 21%-át teszi ki.
A(z) Simone Peterzano legnépszerűbb 6 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Simone Peterzano olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Simone Peterzano oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 300 |
| Aug 2026 | 600 | 0 |
| Sze 2026 | 900 | 100 |
| Okt 2026 | 1 400 | 300 |
Mennyi a havi látogatószám Simone Peterzano festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Simone Peterzano festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 50,0% | 60,0% |
| Romantikus | 25,0% | 20,0% |
| Sötét és komoly | 25,0% | 20,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 21,4% | 42,9% |
| Lágy árnyékok | 28,6% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 21,4% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 28,6% | 42,9% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,9% | 57,1% |
| Finom színtónusú | 35,7% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,4% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 64,3% | 85,7% |
| Egyensúlyos | 35,7% | 14,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,1% | 28,6% |
| Lágy | 14,3% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 28,6% |
| Kijelentés | 64,3% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,3% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 7,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 28,6% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 14,3% | 0,0% |
Hogyan teljesítnek Simone Peterzano népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venus and Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of an Old Bearded Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Study of a Half-Length Figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportret simone peterzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Madonna and child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An allegory of music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life of Figs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peapods and Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life of Squash, Lilie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Simone Peterzano?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 67,4% |
| telefonok | 1 200 | 26,1% |
| tabletek | 300 | 6,5% |
Hogyan fordult fel a Simone Peterzano közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 400 | 40,0% |
| Német | 200 | 20,0% |
| Angol | 200 | 20,0% |
| Spanyol | 100 | 10,0% |
| Olasz | 100 | 10,0% |
Hány napi látogatás érkezik Simone Peterzano oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 500 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 200 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Simone Peterzano igényeire vonatkozó kérdések
Mi Simone Peterzano legnézettebb festménye?
- Study of a Half-Length Figure, 200 megtekintéssel vagy a nézettségek 29%-e share, a teljes lista pedig 6. helyen szerepel.
Hány látogatása van Simone Peterzano számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 4 600 tizenkét hónap alatt (3 900 az artiszta oldalon, 700 a festményeken).
Simone Peterzano műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (26%) és tabletek (7%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 67% arányal.
Vannak-e olyan Simone Peterzano stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 43%-a a katalógus 21%-ával szemben.