Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Lawrence oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Lawrence: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Satan Summoning His Legions gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Thomas Lawrence művész alkotását: 2 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 10%-a. Ezt követik Miss Murray és The Countess of Aberdeen. Thomas Lawrence összesen 24 000 látogatást kapott: 2 400 a művész oldalán, 21 600 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 77% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 19 000 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (90%) és telefonok (10%). A választék egyértelmű: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 16%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
Thomas Lawrence: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Thomas Lawrence legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Thomas Lawrence oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 400
Júl 2026
1 700
17 300
Aug 2026
200
1 100
Sze 2026
500
1 800
Hogyan változnak Thomas Lawrence festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Lawrence festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
60,0%
47,3%
Klasszikus
30,0%
16,9%
Romantikus
5,0%
16,2%
Dramatikus
0,0%
16,2%
Nyugodt
5,0%
1,4%
Luksusú
0,0%
1,4%
Békés, nyugodt
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
22,3%
Nyugodt
25,0%
17,6%
Drámai
5,0%
18,2%
Romantikus
10,0%
14,9%
Nosztalgikus
0,0%
8,1%
Melankolikus
5,0%
6,8%
Erőteljes presence
10,0%
5,4%
Sötét és komoly
20,0%
3,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
64,0%
60,8%
Lágy árnyékok
18,0%
27,6%
Érezhető fényesség
12,0%
6,9%
Fényerék egyensúlya
6,0%
4,3%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
35,3%
Finom színtónusú
36,0%
46,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
15,5%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
3,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
86,4%
88,5%
Semleges tónusok
9,1%
7,7%
Sötét tónusú
4,5%
3,4%
Monokróm
0,0%
0,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
51,7%
Egyensúlyos
32,0%
47,8%
Élénk
0,0%
0,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
7,8%
Lágy
34,0%
22,0%
Egyensúlyozott
10,0%
14,2%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
21,6%
Kijelentés
32,0%
34,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
4,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
24,0%
17,2%
Erős színegyüntetés
52,0%
49,6%
Egységes színpaletta
10,0%
20,3%
Mely Thomas Lawrence festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of the Children of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Portrait of Klemens Wenzel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of David Lyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Queen Charlotte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pope Pius VII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA COMTESSE D'INCHIQUIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Two Sons of the 1st Ear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Granville Leveson Gowe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arthur Wellesley (1769–1852…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Lady Caroline Lamb (d.1828)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Thomas Lawrence közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 500
89,6%
telefonok
2 500
10,4%
Mely nyelveken böngésznek a Thomas Lawrence vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
500
55,6%
Német
200
22,2%
Angol
100
11,1%
Lengyel
100
11,1%
Naponta hány látogatása van Thomas Lawrence-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
Thomas Lawrence a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Thomas Lawrence alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Satan Summoning His Legions: 2 400 megtekintés, a nézettségek 10%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Thomas Lawrence közötti közönség?
24 000 látogatás tizenkét hónapban: 2 400 a művész oldalon és 21 600 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Thomas Lawrence látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (90%) és telefonok (10%); a legnéresebb számítógépek 90% arányban.
Milyen stílusú Thomas Lawrence festmények vonzzák a vásárlókat?
Dramatikus (Hangulat) festmények: a látogatások 16%-át, a katalógus 0%-át teszik ki.