Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Theodoros Stamos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Theodoros Stamos: a lényeges számok
A Theodoros Stamos művei közül a(z) Gamboge Swamp a legnézettebb: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 33%-át teszi ki. Ezt követi Byzantium II és Infinity Field: Lefkata Series. Összesen 1 300 látogatás: 900 a művész oldalán és 400 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 000 látogatással. Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) a kedvezett stílus: a látogatások 67%-át, a katalógus 18%-át teszi ki.
A(z) Theodoros Stamos legnépszerűbb 4 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Theodoros Stamos olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Theodoros Stamos oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Theodoros Stamos festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Theodoros Stamos festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,7% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 14,3% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 46,4% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 10,7% | 0,0% |
| Fényes | 17,9% | 33,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,4% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 17,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,3% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 17,9% | 66,7% |
| Éles színűség | 3,6% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 42,9% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 23,8% | 50,0% |
| Földszínek | 19,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 4,8% | 50,0% |
| Monokróm | 9,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,9% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 28,6% | 16,7% |
| Élénk | 28,6% | 66,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,4% | 16,7% |
| Lágy | 21,4% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 3,6% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 39,3% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,3% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 3,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,1% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 35,7% | 0,0% |
Hogyan teljesítnek Theodoros Stamos népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Infinity Field: Lefkata Ser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Azalea Japonica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gamboge Swamp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moon Chalice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lupine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| World Tablet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Infinity Field, Lefkada Ser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Myth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Theodoros Stamos közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Theodoros Stamos oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 400 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Theodoros Stamos igényeire vonatkozó kérdések
Mi Theodoros Stamos legnézettebb festménye?
- Gamboge Swamp, 200 megtekintéssel vagy a nézettségek 33%-e share, a teljes lista pedig 4. helyen szerepel.
Hány látogatása van Theodoros Stamos számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 1 300 tizenkét hónap alatt (900 az artiszta oldalon, 400 a festményeken).
Vannak-e olyan Theodoros Stamos stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 67%-a a katalógus 18%-ával szemben.