Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Nast oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Nast: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók The 'chinese Wall' Around The Usa gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Thomas Nast művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 38%-a. Ezt követik A Gallant Color Bearer, Published in Harper és A Change is Necessary – Who Should Withdraw?. Thomas Nast összesen 1 100 látogatást kapott: 400 a művész oldalán, 700 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 700 látogatás. A választék egyértelmű: a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a látogatások 62%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
Thomas Nast: a 6 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Thomas Nast legnézettebb 6 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
The 'chinese Wall' Around The Usa
300 látogatás · 37,5%
-
2
A Gallant Color Bearer, Published in Harper
100 látogatás · 12,5%
-
3
A Change is Necessary – Who Should Withdraw?, 1880
100 látogatás · 12,5%
-
4
General Hancock Gulliver, How do You Like it as Far as You’ve Got?, 1880
100 látogatás · 12,5%
-
5
That Boodleful Dinner At Delmonico, 1884
100 látogatás · 12,5%
-
6
Portrait of General James Birdseye McPherson
100 látogatás · 12,5%
Hogyan változnak a Thomas Nast oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hogyan változnak Thomas Nast festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Nast festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,3% | 12,5% |
| Érezhető fényesség | 10,3% | 12,5% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 12,5% |
| Fényes | 46,2% | 62,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 56,4% | 62,5% |
| Finom színtónusú | 38,5% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 5,1% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 78,4% | 75,0% |
| Földszínek | 16,2% | 25,0% |
| Pasztell színek | 5,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 51,3% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 33,3% | 25,0% |
| Élénk | 15,4% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 17,9% | 12,5% |
| Lágy | 12,8% | 12,5% |
| Egyensúlyozott | 10,3% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,2% | 62,5% |
| Kijelentés | 30,8% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 17,9% | 12,5% |
| Egységes színpaletta | 71,8% | 87,5% |
Mely Thomas Nast festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Gallant Color Bearer, Pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Night Scout in the Southw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of General James B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Life In The Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commander in Chief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| How the Copperheads Obtain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Campaign In Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coming Of Santa Claus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| What I know about Horace Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Andy I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Thomas Nast vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Spanyol | 100 | 50,0% |
Naponta hány látogatása van Thomas Nast-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Thomas Nast a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Thomas Nast alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- The 'chinese Wall' Around The Usa: 300 megtekintés, a nézettségek 38%-e. 6 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Thomas Nast közötti közönség?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 700 a festményeken.
Milyen stílusú Thomas Nast festmények vonzzák a vásárlókat?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) festmények: a látogatások 62%-át, a katalógus 28%-át teszik ki.