Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rowlandson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Rowlandson: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Ebéd gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Rowlandson művész alkotását: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 6%-a. Ezt követik Sculptor Shop és Life Class. Rowlandson összesen 13 300 látogatást kapott: 1 500 a művész oldalán, 11 800 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 50% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 11 200 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
Rowlandson: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Rowlandson legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Rowlandson oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 000
Júl 2026
1 100
10 100
Aug 2026
0
400
Sze 2026
300
300
Hogyan változnak Rowlandson festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Rowlandson festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
0,0%
50,0%
Nyugodt
50,0%
25,0%
Dramatikus
0,0%
20,0%
Nosztalgikus
0,0%
5,0%
Játékos
50,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
0,0%
47,1%
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
35,3%
Melankolikus
0,0%
11,8%
Játékos
50,0%
0,0%
Romantikus
0,0%
5,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,8%
Érezhető fényesség
22,0%
32,8%
Fényerék egyensúlya
54,0%
46,1%
Fényes
24,0%
20,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
21,1%
Finom színtónusú
40,0%
44,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
29,7%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
4,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
74,5%
67,7%
Földszínek
10,6%
18,9%
Monokróm
8,5%
8,7%
Pasztell színek
4,3%
2,4%
Sötét tónusú
2,1%
2,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
8,0%
7,0%
Egyensúlyos
60,0%
62,5%
Élénk
32,0%
30,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
62,0%
50,0%
Lágy
22,0%
32,8%
Egyensúlyozott
10,0%
10,9%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
4,7%
Kijelentés
2,0%
1,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
1,6%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
20,0%
21,1%
Egységes színpaletta
78,0%
77,3%
Mely Rowlandson festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Sculptor Shop
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Ebéd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
Italian Picture Dealers
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Richard Trevithick
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The South Gate, Exeter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fish Dinner
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Slaughterhouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Embarkation at Southampton,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pigs at a Trough
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Selling a Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Rowlandson közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
12 000
90,2%
telefonok
1 100
8,3%
tabletek
200
1,5%
Mely nyelveken böngésznek a Rowlandson vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
66,7%
Észt
100
16,7%
Chinese
100
16,7%
Naponta hány látogatása van Rowlandson-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
400
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
Rowlandson a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Rowlandson alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Ebéd: 800 megtekintés, a nézettségek 6%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Rowlandson közötti közönség?
13 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalon és 11 800 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Rowlandson látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 90% arányban.
Milyen stílusú Rowlandson festmények vonzzák a vásárlókat?
Elegáns (Hangulat) festmények: a látogatások 50%-át, a katalógus 0%-át teszik ki.