Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Thompson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Thompson: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Trees And Stump Above A Shore gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Thomas Thompson művész alkotását: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 15%-a. Ezt követik Parry Sound Harbour és Tangled Trees. Thomas Thompson összesen 3 100 látogatást kapott: 800 a művész oldalán, 2 300 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 50% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 400 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (90%) és telefonok (10%). A választék egyértelmű: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 59%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Thomas Thompson: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Thomas Thompson legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Trees And Stump Above A Shore
500 látogatás · 14,7%
-
2
Parry Sound Harbour
300 látogatás · 8,8%
-
3
Tangled Trees
200 látogatás · 5,9%
-
4
Fall Woods, Algonquin Park
200 látogatás · 5,9%
-
5
Autumn Hillside
200 látogatás · 5,9%
-
6
The Opening Of The Rivers
200 látogatás · 5,9%
-
7
The Enchanted Stream, Midnight
200 látogatás · 5,9%
-
8
Trees, Red Hill, And Sunset Sky
100 látogatás · 2,9%
-
9
Lumber Camp, Night
100 látogatás · 2,9%
-
10
Brown Bushes, Late Autumn
100 látogatás · 2,9%
Hogyan változnak a Thomas Thompson oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 1 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
Hogyan változnak Thomas Thompson festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Thompson festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 5,9% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 58,8% |
| Érezhető fényesség | 58,0% | 32,4% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 2,9% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 20,6% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 26,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 38,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 14,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 48,6% | 60,9% |
| Sötét tónusú | 24,3% | 26,1% |
| Semleges tónusok | 24,3% | 13,0% |
| Monokróm | 2,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 23,5% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 61,8% |
| Élénk | 22,0% | 14,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 17,6% |
| Lágy | 34,0% | 52,9% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 8,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 11,8% |
| Kijelentés | 26,0% | 8,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 11,8% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 8,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 20,6% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 47,1% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 11,8% |
Mely Thomas Thompson festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn's Garland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northern River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lumber Camp, Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees And Stump Above A Sho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Summer Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Undergrowth Iii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Thomas Thompson közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 800 | 90,3% |
| telefonok | 300 | 9,7% |
Mely nyelveken böngésznek a Thomas Thompson vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Thomas Thompson-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 500 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Thomas Thompson a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Thomas Thompson alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Trees And Stump Above A Shore: 500 megtekintés, a nézettségek 15%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Thomas Thompson közötti közönség?
- 3 100 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 2 300 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Thomas Thompson látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (90%) és telefonok (10%); a legnéresebb számítógépek 90% arányban.
Milyen stílusú Thomas Thompson festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágy árnyékok (Fényerő) festmények: a látogatások 59%-át, a katalógus 20%-át teszik ki.