Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tony Robert-Fleury oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Tony Robert-Fleury: kereslet egy pillantásban
A Tony Robert-Fleury legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: The Last Day of Corinth: 700 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 33%-át teszi ki. A következő kereslet: Philippe Pinel At Salpetriere és Pinel Freeing The Insane From Their Chains. Tony Robert-Fleury összesen 2 200 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 1 800 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 50%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. A vásárlók a Érezhető fényesség (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 43%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 23%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Tony Robert-Fleury alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Tony Robert-Fleury művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
The Last Day of Corinth
700 látogatás · 33,3%
-
2
Philippe Pinel At Salpetriere
300 látogatás · 14,3%
-
3
Pinel Freeing The Insane From Their Chains, 1870
300 látogatás · 14,3%
-
4
Carmella
100 látogatás · 4,8%
-
5
Portrait Of A Ship's Captain
100 látogatás · 4,8%
-
6
Winter Landscape With A Watermill
100 látogatás · 4,8%
-
7
Warsaw On 8 April, 1861
100 látogatás · 4,8%
-
8
L'architecture
100 látogatás · 4,8%
-
9
Portrait Of A Woman In A Kimono
100 látogatás · 4,8%
-
10
JOSEPH NICOLAS ROBERT FLEURY (1797 1890)
100 látogatás · 4,8%
Mennyi érdeklődést kap Tony Robert-Fleury havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 500 |
Hány imádrát nézik meg Tony Robert-Fleury festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Tony Robert-Fleury vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,7% | 19,1% |
| Lágy árnyékok | 40,0% | 38,1% |
| Érezhető fényesség | 23,3% | 42,9% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 46,7% | 57,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 9,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,3% | 4,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 79,2% | 87,5% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 6,2% |
| Sötét tónusú | 4,2% | 6,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,3% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 57,1% |
| Élénk | 6,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 14,3% |
| Lágy | 23,3% | 9,5% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 9,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 28,6% |
| Kijelentés | 26,7% | 38,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,3% | 23,8% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 33,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 43,3% | 23,8% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 19,1% |
Mely Tony Robert-Fleury alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alix Appearing In The Mask | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lesbia And The Sparrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coriolan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philippe Pinel At Salpetrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Cardinal's Recital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Ship's Captain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of An Elegant Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carmella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman Peeking Thru Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Tony Robert-Fleury vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Tony Robert-Fleury oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 300 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Tony Robert-Fleury: gyakori kérdések
Mely Tony Robert-Fleury festmények a legkeresettebbek?
- The Last Day of Corinth az élvonalban áll 700 megtekintéssel (33% a(z) Tony Robert-Fleury összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Tony Robert-Fleury iránt?
- 2 200 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 800 az egyes festményeken.
Milyen típusú Tony Robert-Fleury festményeket preferálják a vásárlók?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 43%-át teszi ki a katalógus 23%-ának.