Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vladimir Tatlin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vladimir Tatlin: kereslet egy pillantásban
A Vladimir Tatlin legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Monument to commemorate the Third International: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 21%-át teszi ki. A következő kereslet: Artist's model és The Sailor (Self Portrait). Vladimir Tatlin összesen 2 400 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 1 700 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 33%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 600 látogatással. A vásárlók a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 32%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 14%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Vladimir Tatlin alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Vladimir Tatlin művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Monument to commemorate the Third International, 1920
400 látogatás · 21,1%
-
2
Artist's model, 1910
300 látogatás · 15,8%
-
3
The Sailor (Self Portrait), 1912
100 látogatás · 5,3%
-
4
Leningrad, 1936
100 látogatás · 5,3%
-
5
Relief, 1913
100 látogatás · 5,3%
-
6
Portrait of the artist, 1912
100 látogatás · 5,3%
-
7
Letatlin, 1932
100 látogatás · 5,3%
-
8
Model of the monument III International, 1920
100 látogatás · 5,3%
-
9
Model, 1913
100 látogatás · 5,3%
-
10
Woman's Portrait, 1933
100 látogatás · 5,3%
Mennyi érdeklődést kap Vladimir Tatlin havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 400 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Vladimir Tatlin festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Vladimir Tatlin vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,5% | 21,1% |
| Lágy árnyékok | 40,9% | 26,3% |
| Érezhető fényesség | 36,4% | 31,6% |
| Fényerék egyensúlya | 13,6% | 15,8% |
| Fényes | 4,5% | 5,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 13,6% | 31,6% |
| Finom színtónusú | 22,7% | 10,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,3% | 21,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 36,4% | 36,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 38,9% | 41,2% |
| Sötét tónusú | 38,9% | 35,3% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 17,6% |
| Pasztell színek | 5,6% | 5,9% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,6% | 31,6% |
| Egyensúlyos | 45,5% | 26,3% |
| Élénk | 40,9% | 42,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,1% | 10,5% |
| Lágy | 27,3% | 31,6% |
| Egyensúlyozott | 13,6% | 10,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 9,1% | 10,5% |
| Kijelentés | 40,9% | 36,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 10,5% |
| Lágyan kevert paletta | 9,1% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,2% | 15,8% |
| Erős színegyüntetés | 40,9% | 52,6% |
| Egységes színpaletta | 22,7% | 15,8% |
Mely Vladimir Tatlin alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monument to commemorate the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Fishmonger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sailor (Self Portrait) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leningrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Composition (the month of M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Skull on the Open Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for stage set, Glink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for stage set, Glink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Vladimir Tatlin vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 700 | 77,8% |
| Spanyol | 100 | 11,1% |
| Olasz | 100 | 11,1% |
Hány napi látogatás érkezik Vladimir Tatlin oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 600 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 400 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 700 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 900 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Vladimir Tatlin: gyakori kérdések
Mely Vladimir Tatlin festmények a legkeresettebbek?
- Monument to commemorate the Third International az élvonalban áll 400 megtekintéssel (21% a(z) Vladimir Tatlin összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Vladimir Tatlin iránt?
- 2 400 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 1 700 az egyes festményeken.
Milyen típusú Vladimir Tatlin festményeket preferálják a vásárlók?
- Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 32%-át teszi ki a katalógus 14%-ának.