Pénzvisszatérítési Garancia · 100 nap Ingyenes világszerte történő szállítás
449 564műalkotások 30 613művészek 4 658múzeumok 32nyelv

Vlaminck Mit figyelnek a vásárlók?

1876 – 1958

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vlaminck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Vlaminck: a vásárlók nézőpontja

A vásárlók Houses at Chatou gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Vlaminck művész alkotását: 2 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 15%-a. Ezt követik Bridge at Chatou és Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu. Vlaminck összesen 14 400 látogatást kapott: 4 200 a művész oldalán, 10 200 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 60% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 8 900 látogatás. Angol (40%), Olasz (20%) és Koreai (17%) nyelven böngésznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (67%), telefonok (30%) és tabletek (3%). A választék egyértelmű: a Élénk (Színintenzitás) a látogatások 34%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 16%-át jelenti.

Vlaminck: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek

A Vlaminck legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.

  1. Houses at Chatou 1 Houses at Chatou 2 300 látogatás · 15,1%
  2. Bridge at Chatou 2 Bridge at Chatou 2 000 látogatás · 13,2%
  3. Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu 3 Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu, 1905 700 látogatás · 4,6%
  4. Autumn Landscape 4 Autumn Landscape, 1905 600 látogatás · 3,9%
  5. Thatched Cottages at the Roadside 5 Thatched Cottages at the Roadside 500 látogatás · 3,3%
  6. Restaurant de la Machine at Bougival 6 Restaurant de la Machine at Bougival 500 látogatás · 3,3%
  7. The gardener 7 The gardener 400 látogatás · 2,6%
  8. The bridge of the railway at Chatou 8 The bridge of the railway at Chatou, 1908 400 látogatás · 2,6%
  9. Portrait of Derain 9 Portrait of Derain, 1905 300 látogatás · 2,0%
  10. The circus, Galerie Beyeler, Basel 10 The circus, Galerie Beyeler, Basel, 1906 300 látogatás · 2,0%

Hogyan változnak a Vlaminck oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Megnyitás a statisztikákhoz
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026100200
Júl 20261 3007 600
Aug 20265001 500
Sze 20262 300900

Hogyan változnak Vlaminck festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Vlaminck festmények vált érdeklődéssé hónaponként?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Megnyitás a statisztikákhoz
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Autumn Landscape000000000000
Allainville Under the Snow000000000000
The harvest in the storm00000000020000
Restaurant at Marly-le-Roi,…00000000001000
House and Road000000000000
Beauce Landscape000000000000
Thatched Cottages at the Ro…0000000004001000
At the Bar000000000000
The Beautiful Village000000000000
The Weighing-Place at Longc…000000000000

Milyen eszközökkel érkezik Vlaminck közönsége?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Megnyitás a statisztikákhoz
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek9 70067,4%
telefonok4 30029,9%
tabletek4002,8%

Mely nyelveken böngésznek a Vlaminck vásárlói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Megnyitás a statisztikákhoz
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol1 20040,0%
Olasz60020,0%
Koreai50016,7%
Lengyel30010,0%
Dán1003,3%
Német1003,3%
Portugál1003,3%
Svéd1003,3%

Naponta hány látogatása van Vlaminck-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Megnyitás a statisztikákhoz
NapLátogatások
kedd 22 Sze600
sze 23 Sze800
csüt 24 Sze400
pén 25 Sze0
szo 26 Sze1 600
vas 27 Sze200
hét 28 Sze300
kedd 29 Sze700
sze 30 Sze300
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt100
szo 3 Okt100
vas 4 Okt700
hét 5 Okt100
kedd 6 Okt300
sze 7 Okt200
csüt 8 Okt200
pén 9 Okt0
szo 10 Okt500
vas 11 Okt500
hét 12 Okt200
kedd 13 Okt (előrejelzés)200
sze 14 Okt (előrejelzés)200
csüt 15 Okt (előrejelzés)100
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)300
vas 18 Okt (előrejelzés)200
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)100
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)100
vas 25 Okt (előrejelzés)100
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0

Vlaminck a AllPaintingsStore.com oldalán

Melyik Vlaminck alkotása látja meg a legtöbb látogatót?

Houses at Chatou: 2 300 megtekintés, a nézettségek 15%-e. 10 festmény helyeződik előtte.

Mekkora Vlaminck közötti közönség?

14 400 látogatás tizenkét hónapban: 4 200 a művész oldalon és 10 200 a festményeken.

Milyen eszközöket használnak Vlaminck látogatói?

A látogatások megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (30%) és tabletek (3%); a legnéresebb számítógépek 67% arányban.

Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Vlaminck műveiről?

Angol (40%), Olasz (20%) és Koreai (17%) nyelven. Angol: 40%.

Milyen stílusú Vlaminck festmények vonzzák a vásárlókat?

Élénk (Színintenzitás) festmények: a látogatások 34%-át, a katalógus 16%-át teszik ki.