Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Walter Crane oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Walter Crane: kereslet egy pillantásban
A Walter Crane legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Neptune's Horses: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 7%-át teszi ki. A következő kereslet: The Briar Rose (triptych, right wing) és Untitled (DD24F5). Walter Crane összesen 6 100 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 5 400 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 200%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 5 600 látogatással. A vásárlók számítógépek (100%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Fényes (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 29%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 10%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Walter Crane alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Walter Crane művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Neptune's Horses
400 látogatás · 6,8%
-
2
The Briar Rose (triptych, right wing), 1905
400 látogatás · 6,8%
-
3
Untitled (DD24F5), 1906
200 látogatás · 3,4%
-
4
The Farmer's Treasure
200 látogatás · 3,4%
-
5
The Trumpeter Taken Prisoner
200 látogatás · 3,4%
-
6
O Sister Anne, Do You Nothing See
200 látogatás · 3,4%
-
7
Bellerophon Fighting The Chimaera
200 látogatás · 3,4%
-
8
How Sancho Paid The Reckoning
200 látogatás · 3,4%
-
9
Coverpage for the periodical Magyar Iparművészet (Hungarian Applied Art) 1900/4., 1900
100 látogatás · 1,7%
-
10
Design for Peacock Garden Wallpaper
100 látogatás · 1,7%
Mennyi érdeklődést kap Walter Crane havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 5 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
Hány imádrát nézik meg Walter Crane festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Walter Crane vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 1,7% |
| Lágy árnyékok | 4,0% | 8,5% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 28,8% |
| Fényerék egyensúlya | 54,0% | 32,2% |
| Fényes | 10,0% | 28,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 13,6% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 39,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 40,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 6,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 76,7% | 74,1% |
| Földszínek | 18,6% | 14,8% |
| Sötét tónusú | 4,7% | 5,6% |
| Pasztell színek | 0,0% | 5,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 5,1% |
| Egyensúlyos | 76,0% | 78,0% |
| Élénk | 14,0% | 17,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 11,9% |
| Lágy | 16,0% | 6,8% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 11,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 27,1% |
| Kijelentés | 34,0% | 42,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 11,9% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 18,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 15,2% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 40,7% |
| Egységes színpaletta | 14,0% | 13,6% |
Mely Walter Crane alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coverpage for the periodica… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| So called | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reaper Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neptune's Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Herald of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Design for Peacock Garden W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frog Prince And The Maiden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'mrs Margery Teaches The Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margery's New Shoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Walter Crane böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 100 | 100,0% |
Mely nyelveken böngésznek a Walter Crane vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 100 | 33,3% |
| Német | 100 | 33,3% |
| Spanyol | 100 | 33,3% |
Hány napi látogatás érkezik Walter Crane oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Walter Crane: gyakori kérdések
Mely Walter Crane festmények a legkeresettebbek?
- Neptune's Horses az élvonalban áll 400 megtekintéssel (7% a(z) Walter Crane összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Walter Crane iránt?
- 6 100 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 5 400 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Walter Crane oldalán?
- A vásárlók számítógépek (100%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 100%-át teszik ki.
Milyen típusú Walter Crane festményeket preferálják a vásárlók?
- Fényes (Fényerő): a látogatások 29%-át teszi ki a katalógus 10%-ának.