Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Walter Emerson Baum oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Walter Emerson Baum: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók South Side, Easton (Industrial Scene Easton) gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Walter Emerson Baum művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 8%-a. Ezt követik Bucks County Landscape és Pennsylvania Scene, Easton. Walter Emerson Baum összesen 3 200 látogatást kapott: 700 a művész oldalán, 2 500 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 700 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (100%). A választék egyértelmű: a Monokróm (Színintenzitás) a látogatások 60%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 40%-át jelenti.
Walter Emerson Baum: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Walter Emerson Baum legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
South Side, Easton (Industrial Scene Easton)
200 látogatás · 8,0%
-
2
Bucks County Landscape
200 látogatás · 8,0%
-
3
Pennsylvania Scene, Easton
200 látogatás · 8,0%
-
4
Brook In The Woods
200 látogatás · 8,0%
-
5
Bucks County Landscape, 1946
100 látogatás · 4,0%
-
6
Houses ^ Stream In Fall
100 látogatás · 4,0%
-
7
Summer Day
100 látogatás · 4,0%
-
8
Point Pleasant
100 látogatás · 4,0%
-
9
Spring Landscape, Doorway To Illusion
100 látogatás · 4,0%
-
10
River Landscape
100 látogatás · 4,0%
Hogyan változnak a Walter Emerson Baum oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
Hogyan változnak Walter Emerson Baum festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Walter Emerson Baum festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 4,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 4,0% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 32,0% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 40,0% |
| Fényes | 12,0% | 20,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 64,0% | 68,0% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 4,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 8,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 88,9% | 83,3% |
| Földszínek | 8,3% | 5,6% |
| Pasztell színek | 0,0% | 11,1% |
| Sötét tónusú | 2,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 60,0% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 32,0% |
| Élénk | 2,0% | 8,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 8,0% |
| Lágy | 36,0% | 28,0% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 16,0% |
| Kijelentés | 24,0% | 28,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 34,0% | 32,0% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 24,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 12,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 16,0% |
Mely Walter Emerson Baum festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Side, Easton (Industr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Bucks County Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bethlehem Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pleasant Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trestle Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pink House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Walter Emerson Baum közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 100,0% |
Mely nyelveken böngésznek a Walter Emerson Baum vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Walter Emerson Baum-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 300 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Walter Emerson Baum a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Walter Emerson Baum alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- South Side, Easton (Industrial Scene Easton): 200 megtekintés, a nézettségek 8%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Walter Emerson Baum közötti közönség?
- 3 200 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 2 500 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Walter Emerson Baum látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (100%); a legnéresebb számítógépek 100% arányban.
Milyen stílusú Walter Emerson Baum festmények vonzzák a vásárlókat?
- Monokróm (Színintenzitás) festmények: a látogatások 60%-át, a katalógus 40%-át teszik ki.