Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Anderson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Anderson: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Cavalry Embarking At Blackwall gyakrabban nyitják meg, mint bármely más William Anderson művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 17%-a. Ezt követik 'the Bell' Inn At Erith és A Flagship Departing From The Anchorage. William Anderson összesen 1 800 látogatást kapott: 200 a művész oldalán, 1 600 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 200 látogatás. A választék egyértelmű: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 61%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 24%-át jelenti.
William Anderson: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A William Anderson legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 látogatás · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 látogatás · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 látogatás · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 látogatás · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 látogatás · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 látogatás · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 látogatás · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 látogatás · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 látogatás · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 látogatás · 5,6%
Hogyan változnak a William Anderson oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak William Anderson festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Anderson festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 5,6% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 5,6% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 32,0% | 44,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 38,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 16,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 68,4% | 100,0% |
| Földszínek | 26,3% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 5,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 22,2% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 61,1% |
| Élénk | 8,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 11,1% |
| Lágy | 18,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 5,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 11,1% |
| Kijelentés | 38,0% | 72,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 5,6% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 61,1% |
| Egységes színpaletta | 36,0% | 22,2% |
Mely William Anderson festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shipping off deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Cattle Grazing By A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Augustus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A coastal landscape with fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Bridge And St Paul's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of the Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View On The Thames At Green… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a William Anderson vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Spanyol | 100 | 50,0% |
Naponta hány látogatása van William Anderson-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Anderson a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik William Anderson alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Cavalry Embarking At Blackwall: 300 megtekintés, a nézettségek 17%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora William Anderson közötti közönség?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 1 600 a festményeken.
Milyen stílusú William Anderson festmények vonzzák a vásárlókat?
- Erős színegyüntetés (Színharmónia) festmények: a látogatások 61%-át, a katalógus 24%-át teszik ki.