Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Etty oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William Etty: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók The Sirens And Ulysses gyakrabban nyitják meg, mint bármely más William Etty művész alkotását: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 5%-a. Ezt követik FEMME NUE VUE DE DOS és Reclining Female Nude. William Etty összesen 25 600 látogatást kapott: 2 900 a művész oldalán, 22 700 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 61% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 17 800 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (76%), telefonok (20%) és tabletek (4%). A választék egyértelmű: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 40%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
William Etty: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A William Etty legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a William Etty oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 700
16 100
Aug 2026
600
2 200
Sze 2026
600
3 900
Hogyan változnak William Etty festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Etty festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
44,2%
Romantikus
0,0%
30,2%
Nyugodt
33,3%
16,3%
Elegáns
0,0%
4,7%
Éteri
33,3%
2,3%
Klasszikus
0,0%
2,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
0,0%
39,5%
Drámai
0,0%
25,6%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
17,4%
Szenvedélyes
0,0%
8,1%
Romantikus
33,3%
7,0%
Örömteli
0,0%
2,3%
Nyugodt
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
45,7%
Lágy árnyékok
42,0%
34,8%
Érezhető fényesség
6,0%
16,0%
Fényerék egyensúlya
8,0%
3,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
16,8%
Finom színtónusú
24,0%
29,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
58,0%
40,6%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
13,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,6%
76,5%
Sötét tónusú
14,9%
18,2%
Semleges tónusok
8,5%
4,5%
Monokróm
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
26,2%
Egyensúlyos
66,0%
64,8%
Élénk
10,0%
9,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
8,2%
Lágy
22,0%
15,2%
Egyensúlyozott
12,0%
10,5%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
34,0%
Kijelentés
36,0%
32,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
3,9%
Lágyan kevert paletta
4,0%
6,6%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
18,0%
Erős színegyüntetés
46,0%
50,8%
Egységes színpaletta
32,0%
20,7%
Mely William Etty festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A görög rabszolga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Male Nude, Kneeling, from t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Vénusz és Cupido
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
BACCHANTE AU TAMBOURIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Standing Male Nude, Raised…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Centaurs and Nymphs (recto)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
A Jew's Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Life Study
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
Standing Male Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Joseph Hardcastle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik William Etty közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
19 500
76,2%
telefonok
5 200
20,3%
tabletek
900
3,5%
Mely nyelveken böngésznek a William Etty vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
33,3%
Spanyol
100
16,7%
Olasz
100
16,7%
Portugál
100
16,7%
Orosz
100
16,7%
Naponta hány látogatása van William Etty-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
1 100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
William Etty a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik William Etty alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
The Sirens And Ulysses: 1 300 megtekintés, a nézettségek 5%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora William Etty közötti közönség?
25 600 látogatás tizenkét hónapban: 2 900 a művész oldalon és 22 700 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak William Etty látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (76%), telefonok (20%) és tabletek (4%); a legnéresebb számítógépek 76% arányban.
Milyen stílusú William Etty festmények vonzzák a vásárlókat?
Melankolikus (Érzelmi hangulat) festmények: a látogatások 40%-át, a katalógus 0%-át teszik ki.