Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Guy Wall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Guy Wall: kereslet egy pillantásban
A William Guy Wall legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Newburg 1: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 22%-át teszi ki. A következő kereslet: View near Hudson és View near Sandy Hill. William Guy Wall összesen 1 000 látogatást generált, ebből 200 a művész oldalon és 800 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 800 látogatással. A vásárlók a Egységes színpaletta (Színharmónia) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 78%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 58%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 8 művész William Guy Wall alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: William Guy Wall művei közül a 8 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Newburg 1
200 látogatás · 22,2%
-
2
View near Hudson
100 látogatás · 11,1%
-
3
View near Sandy Hill
100 látogatás · 11,1%
-
4
Newburg
100 látogatás · 11,1%
-
5
Farewells on the Hudson
100 látogatás · 11,1%
-
6
New York from Heights near Brooklyn
100 látogatás · 11,1%
-
7
No. 51. Machine for the portage on the Susquehanna
100 látogatás · 11,1%
-
8
Cauterskill Falls on the Catskill Mountains, Taken from under the Cavern, 1826
100 látogatás · 11,1%
Mennyi érdeklődést kap William Guy Wall havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg William Guy Wall festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak William Guy Wall vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 11,1% |
| Érezhető fényesség | 8,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 68,0% | 77,8% |
| Fényes | 18,0% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 44,4% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 44,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 86,0% | 88,9% |
| Földszínek | 10,0% | 11,1% |
| Természet | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 11,1% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 88,9% |
| Élénk | 8,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 14,0% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 22,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 11,1% |
| Kijelentés | 46,0% | 44,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 11,1% |
| Erős színegyüntetés | 26,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 58,0% | 77,8% |
Mely William Guy Wall alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View near Jessups Landing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hudson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Sandy Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cauterskill Falls on the Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Passaic Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York from Weehawk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York from the Heights n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York from Weehawk 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 52. Foundery on Jone's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bay of New York Taken f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a William Guy Wall vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik William Guy Wall oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Guy Wall: gyakori kérdések
Mely William Guy Wall festmények a legkeresettebbek?
- Newburg 1 az élvonalban áll 200 megtekintéssel (22% a(z) William Guy Wall összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 8 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés William Guy Wall iránt?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 800 az egyes festményeken.
Milyen típusú William Guy Wall festményeket preferálják a vásárlók?
- Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 78%-át teszi ki a katalógus 58%-ának.