Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William James Müller oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William James Müller: kereslet egy pillantásban
A William James Müller legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Scene in Wales: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 11%-át teszi ki. A következő kereslet: Sand pits, hampstead heath és St benet's abbey. William James Müller összesen 2 600 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 2 100 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 100%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 200 látogatással. A vásárlók a Egyensúlyos (Színintenzitás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 39%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 24%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész William James Müller alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: William James Müller művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Scene in Wales
300 látogatás · 10,7%
-
2
Sand pits, hampstead heath
200 látogatás · 7,1%
-
3
St benet's abbey
200 látogatás · 7,1%
-
4
Landscape with Girl
100 látogatás · 3,6%
-
5
Head of a Zingari, Xanthus
100 látogatás · 3,6%
-
6
Mountain River with a Boy Fishing
100 látogatás · 3,6%
-
7
The baronial hall
100 látogatás · 3,6%
-
8
A woody landscape
100 látogatás · 3,6%
-
9
Landscape, young anglers
100 látogatás · 3,6%
-
10
The Slave Market At Cairo
100 látogatás · 3,6%
Mennyi érdeklődést kap William James Müller havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Hány imádrát nézik meg William James Müller festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak William James Müller vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 68,0% | 57,1% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 8,0% | 14,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,0% | 42,9% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 10,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 3,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 84,9% | 87,5% |
| Sötét tónusú | 15,2% | 6,2% |
| Monokróm | 0,0% | 6,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,0% | 57,1% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 39,3% |
| Élénk | 8,0% | 3,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 30,0% | 28,6% |
| Lágy | 18,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 3,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 10,7% |
| Kijelentés | 36,0% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 17,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 3,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 21,4% |
| Erős színegyüntetés | 56,0% | 46,4% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 10,7% |
Mely William James Müller alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gillingham on the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The god pan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain River with a Boy F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heidelberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Covered Wagon Crossing a He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Zingari, Xanthus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An odalisque with a slave i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woody landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mill at Mells, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a William James Müller vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Portugál | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik William James Müller oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
William James Müller: gyakori kérdések
Mely William James Müller festmények a legkeresettebbek?
- Scene in Wales az élvonalban áll 300 megtekintéssel (11% a(z) William James Müller összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés William James Müller iránt?
- 2 600 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 2 100 az egyes festményeken.
Milyen típusú William James Müller festményeket preferálják a vásárlók?
- Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 39%-át teszi ki a katalógus 24%-ának.