Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Mactaggart oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Mactaggart: kereslet egy pillantásban
A William Mactaggart legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Still Life Of Flowers In A White Jug: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 10%-át teszi ki. A következő kereslet: The Wigtown Coast és Flower Piece. William Mactaggart összesen 2 100 látogatást generált, ebből 600 a művész oldalon és 1 500 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 100%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 800 látogatással. A vásárlók a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 32%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 16%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész William Mactaggart alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: William Mactaggart művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Still Life Of Flowers In A White Jug
200 látogatás · 10,5%
-
2
The Wigtown Coast
200 látogatás · 10,5%
-
3
Flower Piece
200 látogatás · 10,5%
-
4
The Storm, 1890
100 látogatás · 5,3%
-
5
Poppies Against The Night Sky
100 látogatás · 5,3%
-
6
Craig Ney (drumnadrochit)
100 látogatás · 5,3%
-
7
Fields At Pontarme
100 látogatás · 5,3%
-
8
Landscape
100 látogatás · 5,3%
-
9
On The Esk
100 látogatás · 5,3%
-
10
Nocturne
100 látogatás · 5,3%
Mennyi érdeklődést kap William Mactaggart havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Hány imádrát nézik meg William Mactaggart festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak William Mactaggart vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 48,0% | 63,2% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 21,1% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 15,8% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 5,3% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 36,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 42,0% | 47,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 10,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 72,7% | 84,6% |
| Sötét tónusú | 24,2% | 15,4% |
| Semleges tónusok | 3,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 31,6% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 63,2% |
| Élénk | 16,0% | 5,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 32,0% | 36,8% |
| Lágy | 38,0% | 21,1% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 26,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,0% | 10,5% |
| Kijelentés | 8,0% | 5,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 58,0% | 42,1% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 31,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 10,5% |
| Erős színegyüntetés | 12,0% | 15,8% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely William Mactaggart alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poppies Against The Night S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers In A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Telemark, Norway, Revisited | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studio Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppies Against A Night Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frosty Sunset, Humbie, East… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a William Mactaggart vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Holland | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik William Mactaggart oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Mactaggart: gyakori kérdések
Mely William Mactaggart festmények a legkeresettebbek?
- Still Life Of Flowers In A White Jug az élvonalban áll 200 megtekintéssel (10% a(z) William Mactaggart összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés William Mactaggart iránt?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 1 500 az egyes festményeken.
Milyen típusú William Mactaggart festményeket preferálják a vásárlók?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 32%-át teszi ki a katalógus 16%-ának.