Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Stephen Coleman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Stephen Coleman: a lényeges számok
A William Stephen Coleman művei közül a(z) Gathering flowers a legnézettebb: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 30%-át teszi ki. Ezt követi Spring Blossoms és Two Girls And A Boy With Seaweed. Összesen 2 800 látogatás: 1 300 a művész oldalán és 1 500 a festményeknél. 80% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 400 látogatással. Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a kedvezett stílus: a látogatások 70%-át, a katalógus 20%-át teszi ki.
A(z) William Stephen Coleman legnépszerűbb 9 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen William Stephen Coleman olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Gathering flowers
600 látogatás · 30,0%
-
2
Spring Blossoms
300 látogatás · 15,0%
-
3
Two Girls And A Boy With Seaweed
300 látogatás · 15,0%
-
4
The Primrose Gatherers
200 látogatás · 10,0%
-
5
Beach scene in Ostend
200 látogatás · 10,0%
-
6
Love birds
100 látogatás · 5,0%
-
7
Butterflies
100 látogatás · 5,0%
-
8
May-time
100 látogatás · 5,0%
-
9
The Goldfish Pond -
100 látogatás · 5,0%
Mennyi a William Stephen Coleman oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sze 2026 | 400 | 500 |
Mennyi a havi látogatószám William Stephen Coleman festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók William Stephen Coleman festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,3% | 30,0% |
| Lágy árnyékok | 13,3% | 5,0% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 55,0% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 10,0% |
| Fényes | 3,3% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 23,3% | 15,0% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 45,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,7% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 10,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,9% | 75,0% |
| Földszínek | 34,8% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,7% | 45,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 30,0% |
| Élénk | 23,3% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,3% | 0,0% |
| Lágy | 26,7% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 5,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 70,0% |
| Kijelentés | 40,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 15,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 10,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 65,0% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 10,0% |
Hogyan teljesítnek William Stephen Coleman népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Love birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Flowers Of The East, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Gathering flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| The Stile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with Shell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Spring Blossom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wayside Refreshments | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children playing on a path… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flower Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a William Stephen Coleman közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 80,0% |
| Orosz | 100 | 20,0% |
Hány napi látogatás érkezik William Stephen Coleman oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 300 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Stephen Coleman igényeire vonatkozó kérdések
Mi William Stephen Coleman legnézettebb festménye?
- Gathering flowers, 600 megtekintéssel vagy a nézettségek 30%-e share, a teljes lista pedig 9. helyen szerepel.
Hány látogatása van William Stephen Coleman számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 2 800 tizenkét hónap alatt (1 300 az artiszta oldalon, 1 500 a festményeken).
Vannak-e olyan William Stephen Coleman stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 70%-a a katalógus 20%-ával szemben.