Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Walls oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Walls: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Baby Gorilla gyakrabban nyitják meg, mint bármely más William Walls művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 12%-a. Ezt követik Pike és Lance Monckton, Town Clerk (1905–1930). William Walls összesen 3 200 látogatást kapott: 700 a művész oldalán, 2 500 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 33% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 400 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (100%). A választék egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 62%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 40%-át jelenti.
William Walls: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A William Walls legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Baby Gorilla, 1900
300 látogatás · 11,5%
-
2
Pike, 1927
300 látogatás · 11,5%
-
3
Lance Monckton, Town Clerk (1905–1930)
300 látogatás · 11,5%
-
4
Lion Cubs, Suspicion, 1923
200 látogatás · 7,7%
-
5
James Walls, Esq., Provost of Dunfermline (1877–1883 1891–1894)
200 látogatás · 7,7%
-
6
Lion Cubs
200 látogatás · 7,7%
-
7
The Bears' Courtship, Greenland
200 látogatás · 7,7%
-
8
Autumn Scene, 1887
100 látogatás · 3,8%
-
9
Lion Cubs, 1906
100 látogatás · 3,8%
-
10
Cave Dwellers at Play, 1911
100 látogatás · 3,8%
Hogyan változnak a William Walls oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 300 | 100 |
Hogyan változnak William Walls festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Walls festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 34,6% |
| Lágy árnyékok | 16,7% | 26,9% |
| Érezhető fényesség | 26,7% | 30,8% |
| Fényerék egyensúlya | 6,7% | 7,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 26,9% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 61,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 13,3% | 3,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,7% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 81,0% | 79,0% |
| Sötét tónusú | 9,5% | 10,5% |
| Semleges tónusok | 9,5% | 10,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 53,3% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 43,3% | 46,2% |
| Élénk | 3,3% | 3,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 30,0% | 11,5% |
| Lágy | 30,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 23,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,3% | 23,1% |
| Kijelentés | 10,0% | 11,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 23,1% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 19,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,7% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 15,4% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 26,9% |
Mely William Walls festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lion Cubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shetland Ponies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| James Walls, Esq., Provost… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| A Leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edward (Albert) Sharpey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lance Monckton, Town Clerk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| William Stewart MacGeorge (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cave Dwellers at Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik William Walls közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 100,0% |
Mely nyelveken böngésznek a William Walls vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van William Walls-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 200 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Walls a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik William Walls alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Baby Gorilla: 300 megtekintés, a nézettségek 12%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora William Walls közötti közönség?
- 3 200 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 2 500 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak William Walls látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (100%); a legnéresebb számítógépek 100% arányban.
Milyen stílusú William Walls festmények vonzzák a vásárlókat?
- Finom színtónusú (Színelnyomás) festmények: a látogatások 62%-át, a katalógus 40%-át teszik ki.