Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Yoo Youngkuk oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Yoo Youngkuk: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók CIRCLE_A gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Yoo Youngkuk művész alkotását: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 22%-a. Ezt követik Work és Work. Yoo Youngkuk összesen 2 400 látogatást kapott: 800 a művész oldalán, 1 600 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 600 látogatás. A választék egyértelmű: a Élénk (Színintenzitás) a látogatások 74%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
Yoo Youngkuk: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Yoo Youngkuk legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Yoo Youngkuk oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 100
Aug 2026
0
0
Sze 2026
300
500
Hogyan változnak Yoo Youngkuk festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Yoo Youngkuk festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
81,8%
92,3%
Minimalista
9,1%
7,7%
Békés, nyugodt
9,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
36,4%
38,5%
Nyugodt
18,2%
38,5%
Nyugodt
9,1%
7,7%
Drámai
9,1%
7,7%
Örömteli
9,1%
7,7%
Rejtélyes
9,1%
0,0%
Feszült hangulatú
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
33,3%
30,4%
Lágy árnyékok
36,7%
56,5%
Érezhető fényesség
16,7%
8,7%
Fényerék egyensúlya
10,0%
4,3%
Fényes
3,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
13,3%
8,7%
Finom színtónusú
20,0%
8,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,3%
8,7%
Egyértelmű színprészenység
33,3%
39,1%
Éles színűség
20,0%
34,8%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
72,7%
85,0%
Földszínek
9,1%
10,0%
Semleges tónusok
9,1%
0,0%
Élénk
4,5%
5,0%
Pasztell színek
4,5%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
17,4%
Egyensúlyos
33,3%
8,7%
Élénk
46,7%
73,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
26,1%
Lágy
23,3%
39,1%
Egyensúlyozott
6,7%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
16,7%
17,4%
Kijelentés
20,0%
17,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,7%
8,7%
Lágyan kevert paletta
16,7%
13,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
26,1%
Erős színegyüntetés
23,3%
34,8%
Egységes színpaletta
13,3%
17,4%
Mely Yoo Youngkuk festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CIRCLE_A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mely nyelveken böngésznek a Yoo Youngkuk vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
33,3%
Angol
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Yoo Youngkuk-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Yoo Youngkuk a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Yoo Youngkuk alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
CIRCLE_A: 500 megtekintés, a nézettségek 22%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Yoo Youngkuk közötti közönség?
2 400 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 1 600 a festményeken.
Milyen stílusú Yoo Youngkuk festmények vonzzák a vásárlókat?
Élénk (Színintenzitás) festmények: a látogatások 74%-át, a katalógus 47%-át teszik ki.