რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ადრიან ვან ოსტადე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ადრიან ვან ოსტადე: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
Peasant at a Window არის ყველაზედღითი ნახატი ადრიან ვან ოსტადე-ისგან: 600 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 6%-ს შეადგენს. მას მოსდევს The Schoolmaster და Drinking Figures And Crying Children. ჯამში 11 400 ნახვა: 1 400 ხელოვანის გვერდზე და 10 000 ნახვა ნახატებზე. 50%-ით დაღმ down აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 9 600 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (96%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (2%). ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 40%, კატალოგის 22%.
ადრიან ვან ოსტადე-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის ადრიან ვან ოსტადე-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
Peasant at a Window, 1662
600 ნახვა · 5.6%
-
2
The Schoolmaster, 1662
300 ნახვა · 2.8%
-
3
Drinking Figures And Crying Children
300 ნახვა · 2.8%
-
4
An Elderly Man Seated Holding A Wineglass
300 ნახვა · 2.8%
-
5
The Couple Walking
300 ნახვა · 2.8%
-
6
Drawing 1
300 ნახვა · 2.8%
-
7
The Breakfast 1
300 ნახვა · 2.8%
-
8
Interior of an Inn with Three Men and a Boy, 1656
200 ნახვა · 1.9%
-
9
An Old Toper, 1665
200 ნახვა · 1.9%
-
10
Wandering Musician, 1648
200 ნახვა · 1.9%
რა არის ადრიან ვან ოსტადე გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 500 |
| ივლ 2026 | 1 300 | 8 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 800 |
| სექ 2026 | 0 | 400 |
რამდენად არის ადრიან ვან ოსტადე-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები ადრიან ვან ოსტადე-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 66.7% | 45.8% |
| ნოსტალგიური | 33.3% | 37.5% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 8.3% |
| დრამატული | 0.0% | 4.2% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 4.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 66.7% | 47.8% |
| აღმაბამედელი | 16.7% | 26.1% |
| დამამშვიდებელი | 0.0% | 13.0% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 8.7% |
| მძიმე და სევდიანი | 16.7% | 0.0% |
| დაძაბული | 0.0% | 4.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 62.0% | 65.7% |
| რბილი ჩრდილი | 8.0% | 13.9% |
| რბილი განათება | 24.0% | 9.3% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 8.3% |
| ნათელი | 2.0% | 2.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 54.0% | 41.7% |
| ნაზი ფერები | 22.0% | 39.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 15.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 2.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 74.4% | 75.8% |
| ნეიტრალური ტონები | 16.3% | 18.2% |
| მუქი | 7.0% | 5.1% |
| მონოქრომული | 2.3% | 1.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 66.0% | 61.1% |
| ბალანსირებული | 32.0% | 36.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 2.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 34.0% | 33.3% |
| რბილი | 18.0% | 18.5% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 12.0% |
| მკვეთრი | 6.0% | 10.2% |
| განცხადება | 32.0% | 25.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 0.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 3.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 5.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 52.0% | 53.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 36.1% |
როგორ იგზომება ადრიან ვან ოსტადე-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Scholar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasant at a Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 0 |
| In a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merrymakers in an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants in an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children Playing in a Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Room in an Inn with Peasant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of an Inn with Thr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა ადრიან ვან ოსტადე-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 10 900 | 95.6% |
| სმარტფონები | 300 | 2.6% |
| ტაბლეტები | 200 | 1.8% |
რა არის ადრიან ვან ოსტადე-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 100 | 100.0% |
რამდენად ბევრია ადრიან ვან ოსტადე-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 100 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ადრიან ვან ოსტადე-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის ადრიან ვან ოსტადე-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- Peasant at a Window, 600 ნახვით ან ნახვების 6% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ადრიან ვან ოსტადე-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 11 400 ბოლო თვეს Godში (1 400 ხელოვანის გვერდზე, 10 000 ნახატებზე).
ადრიან ვან ოსტადე-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (96%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (2%); ლიდერიობს კომპიუტერები 96%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას ადრიან ვან ოსტადე-ის მნახველები?
- დიახ, ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 40% ნახვებისგან, კატალოგის 22%-ის წილის წინააღმდეგ.