რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრედერიკ სენდსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრედერიკ სენდსი: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ ფრედერიკ სენდსი-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Portrait of a Young Man (copy after Rogier van der Weyden): 500 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 12% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: მედეა და Cassandra. ფრედერიკ სენდსი-ს ჯამში ჰქონდა 4 700 ნახვა: 900 - ხელოვანის გვერდზე და 3 800 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 50%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 3 200 ნახვრით. მყიდველები browsing-ს ახორციელებენ კომპიუტერები (96%) და სმარტფონები (4%)-ზე. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ დრამატული (ატმოსფერო)-ს: ვიზიტების 33%, ხელოვანის კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნახატი ფრედერიკ სენდსი-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა ფრედერიკ სენდსი-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
Portrait of a Young Man (copy after Rogier van der Weyden), 1850
500 ნახვა · 11.6%
-
2
მედეა, 1868
500 ნახვა · 11.6%
-
3
Cassandra, 1864
300 ნახვა · 7.0%
-
4
Helen of Troy, 1866
300 ნახვა · 7.0%
-
5
Portrait Of Anita Smith
300 ნახვა · 7.0%
-
6
Portrait Of Josiah Caldwell
300 ნახვა · 7.0%
-
7
William H. Clabburn, 1870
200 ნახვა · 4.7%
-
8
THE PEARL
200 ნახვა · 4.7%
-
9
Vivien
200 ნახვა · 4.7%
-
10
Mrs Sandys, the Artist's Mother, 1840
100 ნახვა · 2.3%
რამდენად ინტერესდება ფრედერიკ სენდსი ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 400 |
| ივლ 2026 | 700 | 2 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 600 |
| სექ 2026 | 0 | 300 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრედერიკ სენდსი-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ ფრედერიკ სენდსი-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 0.0% | 33.3% |
| ელეგანტური | 0.0% | 33.3% |
| რომანტიკული | 100.0% | 20.0% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 6.7% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 6.7% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 27.9% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 32.6% |
| რბილი განათება | 30.0% | 25.6% |
| ნათელი ბალანსი | 18.0% | 11.6% |
| ნათელი | 8.0% | 2.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 39.5% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 18.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 39.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 14.0% | 2.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 45.2% | 73.7% |
| ნეიტრალური ტონები | 33.3% | 18.4% |
| მუქი | 19.1% | 7.9% |
| პასტელური ფერები | 2.4% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 42.0% | 51.2% |
| ბალანსირებული | 38.0% | 44.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 4.7% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 7.0% |
| რბილი | 18.0% | 16.3% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 20.9% |
| მკვეთრი | 14.0% | 9.3% |
| განცხადება | 42.0% | 46.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.0% | 7.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 18.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 18.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 23.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 32.6% |
რომელი ფრედერიკ სენდსი-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grace Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| მედეა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 0 |
| Portrait of a Lady, Probabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Until Her Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Sandys, the Artist's Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Morgan le Fay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gentle Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen of Troy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Portrait of a Young Man (co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 0 |
| Queen Eleanor (c.1122–1204) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რომელ მოწყობილობებს იყენებენ მყونები ფრედერიკ სენდსი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 500 | 95.7% |
| სმარტფონები | 200 | 4.3% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ფრედერიკ სენდსი-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად არის ფრედერიკ სენდსი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
ფრედერიკ სენდსი: ხშირად დასმული კითხვები
ფრედერიკ სენდსი-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Portrait of a Young Man (copy after Rogier van der Weyden) ლიდერობს 500 ნახშით (12% ფრედერიკ სენდსი-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული ფრედერიკ სენდსი?
- 4 700 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 900 ხელოვანის გვერდზე და 3 800 ცალკეულ სურათებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ მყونები ფრედერიკ სენდსი-ის სანახავად?
- მყიდველები იყენებენ კომპიუტერები (96%) და სმარტფონები (4%)-ს; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 96%-ს.
როგორი ტიპის ფრედერიკ სენდსი-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- დრამატული (ატმოსფერო): 33% ვიზიტებისგან 0% კატალოგის.