რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ანტონ მაუვე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ანტონ მაუვე: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ანტონ მაუვე-ისგან: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 9% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Scheveningen და A Team and Pull-cart. ანტონ მაუვე-მა მიიღო 5 200 ნახევარი: 1 100 ხელოვანის გვერდზე და 4 100 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 700%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 4 300 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (12%) და ტაბლეტები (6%). გემოვნება ნათელია: მელანქოლიური (ემოციური ტონი) იკავებს ვიზიტების 100%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 50%-ს შეადგენს.
ანტონ მაუვე: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ანტონ მაუვე-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886
400 ნახვა · 9.1%
-
2
Scheveningen, 1874
300 ნახვა · 6.8%
-
3
A Team and Pull-cart
300 ნახვა · 6.8%
-
4
The country road
300 ნახვა · 6.8%
-
5
A peasant woman by a barn
200 ნახვა · 4.5%
-
6
Crossing the Heath
200 ნახვა · 4.5%
-
7
Grazing sheep
200 ნახვა · 4.5%
-
8
Finished grazing
200 ნახვა · 4.5%
-
9
Landscape With Shepherd And Sheep
200 ნახვა · 4.5%
-
10
Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888
200 ნახვა · 4.5%
როგორ იცვლება ანტონ მაუვე გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 3 900 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 700 | 100 |
როგორ იცვლება ანტონ მაუვე-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ანტონ მაუვე-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 50.0% | 100.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 25.0% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 25.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 28.0% | 11.4% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 9.1% |
| რბილი განათება | 36.0% | 45.5% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 29.5% |
| ნათელი | 0.0% | 4.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 42.0% | 40.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 29.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 4.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 62.1% | 44.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 31.0% | 47.2% |
| მუქი | 3.5% | 5.6% |
| მონოქრომული | 3.5% | 2.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 38.6% |
| ბალანსირებული | 58.0% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 11.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 22.0% | 6.8% |
| რბილი | 16.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 13.6% |
| მკვეთრი | 20.0% | 34.1% |
| განცხადება | 24.0% | 34.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 25.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 2.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 28.0% | 27.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 62.0% | 45.5% |
რომელი ანტონ მაუვე ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2X6N7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman from Laren with lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Ramassage du Goémon (Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| A Dutch Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cow in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ანტონ მაუვე-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 300 | 82.7% |
| სმარტფონები | 600 | 11.5% |
| ტაბლეტები | 300 | 5.8% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ანტონ მაუვე-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იაპონური | 500 | 55.6% |
| იტალიური | 200 | 22.2% |
| ფინური | 100 | 11.1% |
| შვედური | 100 | 11.1% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ანტონ მაუვე და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ანტონ მაუვე-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ანტონ მაუვე-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 ნახვა, ნახვების 9%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ანტონ მაუვე-ის აუდიტორიის ზომა?
- 5 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 100 მხატვრის გვერდზე და 4 100 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ანტონ მაუვე-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (12%) და ტაბლეტები (6%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 83%-ით.
ანტონ მაუვე-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი) ნახატები: ვიზიტების 100%, კატალოგის 50%.