რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Antoni Tàpies გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Antoni Tàpies: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Calavera I უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს Antoni Tàpies-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 40% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Concert და Pintura Oscura con Pincelada Blanca. Antoni Tàpies-მა მიიღო 400 ნახევარი: 100 ხელოვანის გვერდზე და 300 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო აგვ 2026: 300 ნახვა. გემოვნება ნათელია: რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) იკავებს ვიზიტების 60%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 11%-ს შეადგენს.
Antoni Tàpies: 4 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის Antoni Tàpies-ის 4 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება Antoni Tàpies გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 0 | 100 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როგორ იცვლება Antoni Tàpies-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
Antoni Tàpies-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 15.8% | 20.0% |
| რბილი ჩრდილი | 5.3% | 0.0% |
| რბილი განათება | 10.5% | 60.0% |
| ნათელი ბალანსი | 26.3% | 20.0% |
| ნათელი | 42.1% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 68.4% | 40.0% |
| ნაზი ფერები | 21.1% | 60.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 5.3% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 5.3% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 72.2% | 80.0% |
| მონოქრომული | 16.7% | 20.0% |
| მიწისფეროვანი | 5.6% | 0.0% |
| პასტელური ფერები | 5.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 57.9% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 36.8% | 40.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 5.3% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 21.1% | 20.0% |
| რბილი | 10.5% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 10.5% | 20.0% |
| განცხადება | 57.9% | 60.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 5.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 21.1% | 40.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 73.7% | 60.0% |
რომელი Antoni Tàpies ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gothic Box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Front) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura (Painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura sobre pepel e perio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Back) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oval Ochre with Black Incis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition Brown-Dark Grey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peque ntilde o Relieve Tono… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura Oscura con Pincelad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ Antoni Tàpies-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს Antoni Tàpies და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Antoni Tàpies-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
Antoni Tàpies-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Calavera I: 200 ნახვა, ნახვების 40%. მათზე მაღლა 4 ტილოა.
რა არის Antoni Tàpies-ის აუდიტორიის ზომა?
- 400 ნახვა თორმეტ თვეში: 100 მხატვრის გვერდზე და 300 ნახვა სურათებზე.
Antoni Tàpies-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) ნახატები: ვიზიტების 60%, კატალოგის 11%.