რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის დანიელ მაკლაისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
დანიელ მაკლაისი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები The Marriage of Strongbow and Aoife უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს დანიელ მაკლაისი-ისგან: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 6% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Madeline after prayer და Charles lamb. დანიელ მაკლაისი-მა მიიღო 6 700 ნახევარი: 800 ხელოვანის გვერდზე და 5 900 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 25%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 5 800 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (94%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (3%). გემოვნება ნათელია: მკვეთრი (კონტრასტი) იკავებს ვიზიტების 22%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 10%-ს შეადგენს.
დანიელ მაკლაისი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის დანიელ მაკლაისი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
The Marriage of Strongbow and Aoife
400 ნახვა · 6.3%
-
2
Madeline after prayer
300 ნახვა · 4.8%
-
3
Charles lamb
300 ნახვა · 4.8%
-
4
Washington Irving
300 ნახვა · 4.8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 ნახვა · 3.2%
-
6
Snap-Apple Night
200 ნახვა · 3.2%
-
7
The Origin of the Harp
200 ნახვა · 3.2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 ნახვა · 3.2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 ნახვა · 3.2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 ნახვა · 3.2%
როგორ იცვლება დანიელ მაკლაისი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 700 | 5 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 400 |
| სექ 2026 | 100 | 200 |
როგორ იცვლება დანიელ მაკლაისი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
დანიელ მაკლაისი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 23.8% |
| რბილი ჩრდილი | 8.0% | 17.5% |
| რბილი განათება | 24.0% | 20.6% |
| ნათელი ბალანსი | 24.0% | 14.3% |
| ნათელი | 22.0% | 23.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 46.0% | 39.7% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 31.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.0% | 11.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 20.0% | 17.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 45.8% | 48.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 35.4% | 22.4% |
| მონოქრომული | 12.5% | 12.1% |
| მუქი | 6.2% | 12.1% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 5.2% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 40.0% | 38.1% |
| ბალანსირებული | 34.0% | 46.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 26.0% | 15.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 36.0% | 28.6% |
| რბილი | 26.0% | 20.6% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 6.3% |
| მკვეთრი | 10.0% | 22.2% |
| განცხადება | 16.0% | 22.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 14.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 3.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 9.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 28.0% | 27.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 56.0% | 46.0% |
რომელი დანიელ მაკლაისი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marriage of Strongbow a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Orlando Parry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის დანიელ მაკლაისი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 6 300 | 94.0% |
| სმარტფონები | 200 | 3.0% |
| ტაბლეტები | 200 | 3.0% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ დანიელ მაკლაისი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 100 | 100.0% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს დანიელ მაკლაისი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
დანიელ მაკლაისი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
დანიელ მაკლაისი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- The Marriage of Strongbow and Aoife: 400 ნახვა, ნახვების 6%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის დანიელ მაკლაისი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 6 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 800 მხატვრის გვერდზე და 5 900 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ დანიელ მაკლაისი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (94%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (3%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 94%-ით.
დანიელ მაკლაისი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- მკვეთრი (კონტრასტი) ნახატები: ვიზიტების 22%, კატალოგის 10%.