რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის David Farquharson გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
David Farquharson: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
In a Fog არის ყველაზედღითი ნახატი David Farquharson-ისგან: 200 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 10%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Loch Katrine და Perth. ჯამში 2 000 ნახვა: 600 ხელოვანის გვერდზე და 1 400 ნახვა ნახატებზე. 400%-ით ზრდა სექ 2026-სა და ოქტ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 1 300 ნახვით. რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 60%, კატალოგის 26%.
David Farquharson-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის David Farquharson-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
In a Fog, 1897
200 ნახვა · 10.0%
-
2
Loch Katrine
200 ნახვა · 10.0%
-
3
Perth
200 ნახვა · 10.0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 ნახვა · 10.0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 ნახვა · 10.0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 ნახვა · 5.0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 ნახვა · 5.0%
-
8
Harbour at Evening
100 ნახვა · 5.0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 ნახვა · 5.0%
-
10
On The Achray
100 ნახვა · 5.0%
რა არის David Farquharson გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 200 | 1 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 400 | 100 |
რამდენად არის David Farquharson-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები David Farquharson-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 60.0% |
| რბილი განათება | 46.0% | 30.0% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 10.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 40.0% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 40.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 10.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.8% | 63.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 32.4% | 36.4% |
| მუქი | 10.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 55.0% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 45.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 0.0% |
| რბილი | 6.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 10.0% |
| მკვეთრი | 30.0% | 25.0% |
| განცხადება | 56.0% | 65.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 30.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 5.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 46.0% | 40.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 25.0% |
როგორ იგზომება David Farquharson-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის David Farquharson-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 500 | 100.0% |
რამდენად ბევრია David Farquharson-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 500 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
David Farquharson-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის David Farquharson-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- In a Fog, 200 ნახვით ან ნახვების 10% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ David Farquharson-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 2 000 ბოლო თვეს Godში (600 ხელოვანის გვერდზე, 1 400 ნახატებზე).
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას David Farquharson-ის მნახველები?
- დიახ, რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 60% ნახვებისგან, კატალოგის 26%-ის წილის წინააღმდეგ.