რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის David Murray გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
David Murray: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ David Murray-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Hampstead's happy heath: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 38% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: Scenting The Summer Air და Conway Castle. David Murray-ს ჯამში ჰქონდა 1 000 ნახვა: 200 - ხელოვანის გვერდზე და 800 - ცალკეულ სურათებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 700 ნახვრით. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ განცხადება (კონტრასტი)-ს: ვიზიტების 62%, ხელოვანის კატალოგის 32%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 5 ნახატი David Murray-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა David Murray-ის 5 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
რამდენად ინტერესდება David Murray ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 100 | 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ David Murray-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ David Murray-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 42.1% | 37.5% |
| რბილი განათება | 26.3% | 12.5% |
| ნათელი ბალანსი | 31.6% | 50.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 26.3% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 31.6% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.8% | 50.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 5.3% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 43.8% | 62.5% |
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 37.5% |
| მუქი | 6.2% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 42.1% | 37.5% |
| ბალანსირებული | 47.4% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.5% | 12.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 26.3% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 42.1% | 12.5% |
| განცხადება | 31.6% | 62.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.3% | 37.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 15.8% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 15.8% | 12.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 31.6% | 37.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.5% | 12.5% |
რომელი David Murray-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The White Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silence of an Autumn Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Little Farm Well Tilled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunan sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flower Pickers - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down in the watermeadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poppy field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing In The Nets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reed Gatherers - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ David Murray-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| დანიური | 100 | 100.0% |
რამდენად არის David Murray-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
David Murray: ხშირად დასმული კითხვები
David Murray-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Hampstead's happy heath ლიდერობს 300 ნახშით (38% David Murray-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 5 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული David Murray?
- 1 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 200 ხელოვანის გვერდზე და 800 ცალკეულ სურათებზე.
როგორი ტიპის David Murray-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- განცხადება (კონტრასტი): 62% ვიზიტებისგან 32% კატალოგის.