ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის დენი მორის გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
დენი მორის: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები მუზები უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს დენი მორის-ისგან: 4 800 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 33% შეადგენს. შემდეგ მოდიან La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 და Bathers at Port-Blanc. დენი მორის-მა მიიღო 16 200 ნახევარი: 2 300 ხელოვანის გვერდზე და 13 900 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 21%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 9 500 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (2%). გემოვნება ნათელია: ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს ვიზიტების 63%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 24%-ს შეადგენს.
დენი მორის: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის დენი მორის-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება დენი მორის გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
300
ივლ 2026
1 400
8 100
აგვ 2026
200
2 700
სექ 2026
700
2 800
როგორ იცვლება დენი მორის-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
დენი მორის-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ეთერული
33.3%
66.3%
მშვიდი და რბილი
0.0%
20.5%
ნოსტალგიური
0.0%
7.2%
თამამი და მხიარული
33.3%
2.4%
ელეგანტური
33.3%
0.0%
მისტიკური
0.0%
1.2%
რომანტიკული
0.0%
1.2%
მშვიდი და სულიერი
0.0%
1.2%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
იდუმდენი
33.3%
57.8%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
0.0%
16.9%
სულიერი
0.0%
10.8%
მშვიდი
0.0%
7.2%
თამამი და მხიარული
33.3%
2.4%
დაფიქრებითი
33.3%
1.2%
რომანტიკული
0.0%
2.4%
ნოსტალგიური
0.0%
1.2%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
4.0%
1.4%
რბილი ჩრდილი
22.0%
44.4%
რბილი განათება
50.0%
25.0%
ნათელი ბალანსი
20.0%
27.1%
ნათელი
4.0%
2.1%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
16.0%
4.9%
ნაზი ფერები
24.0%
63.2%
რბილი ბალანსირებული
40.0%
20.8%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
16.0%
10.4%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
4.0%
0.7%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
55.0%
40.2%
ნეიტრალური ტონები
27.5%
43.9%
მუქი
12.5%
6.1%
პასტელური ფერები
2.5%
7.3%
ბუნება
2.5%
1.2%
მონოქრომული
0.0%
1.2%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
18.0%
2.8%
ბალანსირებული
48.0%
81.9%
ფერადი და მკვეთრი
34.0%
15.3%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
6.0%
10.4%
რბილი
34.0%
23.6%
ბალანსირებული
10.0%
7.6%
მკვეთრი
16.0%
16.0%
განცხადება
34.0%
42.4%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
24.0%
12.5%
რბილად შერეული პალიტრა
20.0%
16.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
18.0%
44.4%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
30.0%
24.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
8.0%
2.8%
რომელი დენი მორის ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
მუზები
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 600
2 000
Homage to Cézanne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child at Le Poul…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Colonie de Vacances (Sum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Bathers at Port-Blanc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
The visitation, eremitaget
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
ლამაზი დედოფალი ტურზე
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bretonne dans une barque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White Sun on the Corn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
რა არის დენი მორის-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
10 600
65.4%
სმარტფონები
5 200
32.1%
ტაბლეტები
400
2.5%
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ დენი მორის-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
300
21.4%
ფრანგული
300
21.4%
კორეული
300
21.4%
არაბული
100
7.1%
ესპანური
100
7.1%
იაპონური
100
7.1%
პოლონური
100
7.1%
რუსული
100
7.1%
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს დენი მორის და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
დღე
ნახვები
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
100
ორშ 28 სექ
100
სამ 29 სექ
100
ოთხ 30 სექ
100
ხუთ 1 ოქტ
100
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
100
კვრ 4 ოქტ
700
ორშ 5 ოქტ
100
სამ 6 ოქტ
300
ოთხ 7 ოქტ
200
ხუთ 8 ოქტ
400
პარ 9 ოქტ
1 100
შაბ 10 ოქტ
300
კვრ 11 ოქტ
300
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
100
ოთხ 14 ოქტ
300
ხუთ 15 ოქტ
500
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
800
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
300
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
800
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
300
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
400
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
700
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
900
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
400
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
900
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
400
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
500
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
800
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
1 100
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
500
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
1 100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
200
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
500
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
600
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
1 000
დენი მორის-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
დენი მორის-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
მუზები: 4 800 ნახვა, ნახვების 33%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის დენი მორის-ის აუდიტორიის ზომა?
16 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 300 მხატვრის გვერდზე და 13 900 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ დენი მორის-ის სტუმრები?
ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (2%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 65%-ით.
დენი მორის-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?