ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ედვინ ლენდსირ გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ედვინ ლენდსირ: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები The Faithful Hound უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ედვინ ლენდსირ-ისგან: 3 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 20% შეადგენს. შემდეგ მოდიან A Boy and Two Greyhounds Resting და The Old Shepherd's Chief Mourner. ედვინ ლენდსირ-მა მიიღო 17 200 ნახევარი: 2 500 ხელოვანის გვერდზე და 14 700 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 28%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 12 000 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (1%). გემოვნება ნათელია: მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) იკავებს ვიზიტების 88%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 70%-ს შეადგენს.
ედვინ ლენდსირ: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ედვინ ლენდსირ-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება ედვინ ლენდსირ გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
500
600
ივლ 2026
1 100
10 900
აგვ 2026
200
1 600
სექ 2026
700
1 600
როგორ იცვლება ედვინ ლენდსირ-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ედვინ ლენდსირ-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
28.6%
20.0%
მშვიდი და რბილი
28.6%
16.4%
ნოსტალგიური
21.4%
16.4%
კლასიკური სტილი
7.1%
16.4%
ელეგანტური
14.3%
10.9%
დრამატული
0.0%
9.1%
მიწისფეროვანი
0.0%
9.1%
მშვიდი და სულიერი
0.0%
1.8%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
35.7%
41.8%
ნოსტალგიური
7.1%
12.7%
დრამატული
7.1%
9.1%
რომანტიკული
0.0%
10.9%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
7.1%
9.1%
მშვიდი
14.3%
3.6%
დაფიქრებითი
14.3%
3.6%
თამამი და მხიარული
7.1%
3.6%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
36.0%
44.9%
რბილი ჩრდილი
30.0%
18.6%
რბილი განათება
24.0%
30.1%
ნათელი ბალანსი
8.0%
6.4%
ნათელი
2.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
16.0%
27.6%
ნაზი ფერები
34.0%
37.8%
რბილი ბალანსირებული
38.0%
25.6%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
12.0%
9.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
69.6%
87.6%
მუქი
17.4%
7.6%
ნეიტრალური ტონები
10.9%
4.8%
პასტელური ფერები
2.2%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
32.0%
48.1%
ბალანსირებული
54.0%
44.2%
ფერადი და მკვეთრი
14.0%
7.7%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
16.0%
10.3%
რბილი
24.0%
29.5%
ბალანსირებული
6.0%
14.1%
მკვეთრი
22.0%
4.5%
განცხადება
32.0%
41.7%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
2.0%
6.4%
რბილად შერეული პალიტრა
2.0%
3.9%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
26.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
52.0%
53.2%
ერთგვაროვანი პალიტრა
32.0%
10.3%
რომელი ედვინ ლენდსირ ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
გლენის მონარქი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
CHIENS SE BATTANT , REPRENA…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Deer Fallen from a Precip…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Isaac van Amburgh and his A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Illicit Highland Whisky…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mare and Foal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of a Hind
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Queen Victoria in Windsor H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
The Honourable E. S. Russel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Dead Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
რა არის ედვინ ლენდსირ-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
11 400
66.3%
სმარტფონები
5 600
32.6%
ტაბლეტები
200
1.2%
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ედვინ ლენდსირ-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
300
33.3%
იაპონური
300
33.3%
გერმანული
100
11.1%
ინგლისური
100
11.1%
ლიტვური
100
11.1%
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ედვინ ლენდსირ და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
100
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
100
პარ 2 ოქტ
100
შაბ 3 ოქტ
100
კვრ 4 ოქტ
300
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
200
ოთხ 7 ოქტ
200
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
200
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
200
სამ 13 ოქტ
400
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
100
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
200
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
200
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
300
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
200
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
300
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
100
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
200
ედვინ ლენდსირ-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ედვინ ლენდსირ-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
The Faithful Hound: 3 200 ნახვა, ნახვების 20%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ედვინ ლენდსირ-ის აუდიტორიის ზომა?
17 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 500 მხატვრის გვერდზე და 14 700 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ედვინ ლენდსირ-ის სტუმრები?
ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (1%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 66%-ით.
ედვინ ლენდსირ-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?