რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ემილ ნოლდე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ემილ ნოლდე: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ ემილ ნოლდე-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია ყვავილობების ბაღი (ქალი და სარეცხი): 9 600 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 22% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: ქრისტესཞამenýა და Masks. ემილ ნოლდე-ს ჯამში ჰქონდა 50 000 ნახვა: 8 700 - ხელოვანის გვერდზე და 41 300 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 56%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 26 300 ნახვრით. მყიდველები ეძებენ ინგლისური (40%), იტალიური (10%) და ფრანგული (9%) ენაზე. მყიდველები browsing-ს ახორციელებენ კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (29%) და ტაბლეტები (4%)-ზე. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ გამბედავი და მკვეთრი (ატმოსფერო)-ს: ვიზიტების 40%, ხელოვანის კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნახატი ემილ ნოლდე-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა ემილ ნოლდე-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
ყვავილობების ბაღი (ქალი და სარეცხი), 1908
9 600 ნახვა · 21.5%
-
2
ქრისტესཞამenýა, 1909
5 800 ნახვა · 13.0%
-
3
Masks, 1911
1 600 ნახვა · 3.6%
-
4
Crucifixion,, 1912
1 400 ნახვა · 3.1%
-
5
Dance around the Golden Calf, 1910
1 100 ნახვა · 2.5%
-
6
Mask Still Life III,, 1911
1 000 ნახვა · 2.2%
-
7
Anna Wieds Garden
700 ნახვა · 1.6%
-
8
Christ among the Children
700 ნახვა · 1.6%
-
9
Blue Sea (Sailboat and Two Steamships)
700 ნახვა · 1.6%
-
10
Landscape in Red Light
500 ნახვა · 1.1%
რამდენად ინტერესდება ემილ ნოლდე ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 600 |
| ივლ 2026 | 2 300 | 24 000 |
| აგვ 2026 | 700 | 8 300 |
| სექ 2026 | 5 600 | 8 400 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ემილ ნოლდე-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ ემილ ნოლდე-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 100.0% | 53.1% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 0.0% | 40.2% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 2.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 2.9% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| აღმაბამედელი | 0.0% | 40.2% |
| დრამატული | 0.0% | 32.2% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 10.9% |
| იდუმდენი | 0.0% | 6.7% |
| მშვიდი | 0.0% | 2.9% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 2.9% |
| დაძაბული | 100.0% | 1.3% |
| ვნებიანი | 0.0% | 1.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 20.1% |
| რბილი ჩრდილი | 34.0% | 38.3% |
| რბილი განათება | 18.0% | 34.9% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 4.7% |
| ნათელი | 8.0% | 2.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 26.0% | 4.7% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 6.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 21.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 32.0% | 66.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 1.1% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 42.5% | 77.3% |
| მიწისფეროვანი | 22.5% | 14.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 32.5% | 6.6% |
| ბუნება | 0.0% | 0.8% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 0.5% |
| მონოქრომული | 2.5% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.0% | 4.9% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 38.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 26.0% | 57.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 6.3% |
| რბილი | 28.0% | 51.0% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 4.2% |
| მკვეთრი | 30.0% | 20.8% |
| განცხადება | 28.0% | 17.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.0% | 24.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 38.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 11.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 18.0% | 21.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 22.0% | 5.1% |
რომელი ემილ ნოლდე-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Wieds Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| Masks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 100 | 600 |
| Masks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ among the Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 500 |
| [Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Franz Xaver Wolfgang and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dance around the golden calf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Sunflowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ქრისტესཞამenýა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 1 600 | 2 500 |
| Autumn Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
რომელ მოწყობილობებს იყენებენ მყونები ემილ ნოლდე-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 33 200 | 66.4% |
| სმარტფონები | 14 700 | 29.4% |
| ტაბლეტები | 2 100 | 4.2% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ემილ ნოლდე-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 3 500 | 40.2% |
| იტალიური | 900 | 10.3% |
| ფრანგული | 800 | 9.2% |
| ჩეხური | 400 | 4.6% |
| ესპანური | 400 | 4.6% |
| კორეული | 400 | 4.6% |
| პოლონური | 400 | 4.6% |
| Norwegian | 300 | 3.4% |
| გერმანული | 200 | 2.3% |
| უნგრული | 200 | 2.3% |
რამდენად არის ემილ ნოლდე-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 400 |
| შაბ 26 სექ | 500 |
| კვრ 27 სექ | 500 |
| ორშ 28 სექ | 1 000 |
| სამ 29 სექ | 600 |
| ოთხ 30 სექ | 700 |
| ხუთ 1 ოქტ | 1 100 |
| პარ 2 ოქტ | 1 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 500 |
| კვრ 4 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 1 000 |
| სამ 6 ოქტ | 2 500 |
| ოთხ 7 ოქტ | 1 600 |
| ხუთ 8 ოქტ | 900 |
| პარ 9 ოქტ | 1 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 900 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 900 |
| სამ 13 ოქტ | 2 300 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 600 |
| ხუთ 15 ოქტ | 700 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 2 500 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 800 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 2 900 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 2 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 700 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 3 200 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 2 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
ემილ ნოლდე: ხშირად დასმული კითხვები
ემილ ნოლდე-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- ყვავილობების ბაღი (ქალი და სარეცხი) ლიდერობს 9 600 ნახშით (22% ემილ ნოლდე-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული ემილ ნოლდე?
- 50 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 8 700 ხელოვანის გვერდზე და 41 300 ცალკეულ სურათებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ მყونები ემილ ნოლდე-ის სანახავად?
- მყიდველები იყენებენ კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (29%) და ტაბლეტები (4%)-ს; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 66%-ს.
რა ენებზე იყენებენ ემილ ნოლდე-ის სტუმრები?
- ინგლისური (40%), იტალიური (10%) და ფრანგული (9%). ინგლისური პირველ ადგილზეა 40%-ით.
როგორი ტიპის ემილ ნოლდე-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- გამბედავი და მკვეთრი (ატმოსფერო): 40% ვიზიტებისგან 0% კატალოგის.