რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ერნესტ ბიელერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ერნესტ ბიელერი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები The leaf gatherer უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ერნესტ ბიელერი-ისგან: 700 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 10% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Accounts of the pasture or La Raclette და The Kid with sheep. ერნესტ ბიელერი-მა მიიღო 9 300 ნახევარი: 2 800 ხელოვანის გვერდზე და 6 500 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 11%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 5 400 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (10%) და ტაბლეტები (10%). გემოვნება ნათელია: რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) იკავებს ვიზიტების 16%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 6%-ს შეადგენს.
ერნესტ ბიელერი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ერნესტ ბიელერი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
The leaf gatherer
700 ნახვა · 10.1%
-
2
Accounts of the pasture or La Raclette
600 ნახვა · 8.7%
-
3
The Kid with sheep
400 ნახვა · 5.8%
-
4
A beautiful Sunday at Savièze
300 ნახვა · 4.3%
-
5
View of St. Saphorin from the house of Montellier
200 ნახვა · 2.9%
-
6
Portrait of Jules Tissières
200 ნახვა · 2.9%
-
7
Girl with the æillet
200 ნახვა · 2.9%
-
8
Maiden with hat
200 ნახვა · 2.9%
-
9
The mysterious Water
200 ნახვა · 2.9%
-
10
Confidence in the shelter of the woods
200 ნახვა · 2.9%
როგორ იცვლება ერნესტ ბიელერი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 000 | 4 400 |
| აგვ 2026 | 1 100 | 700 |
| სექ 2026 | 700 | 1 300 |
როგორ იცვლება ერნესტ ბიელერი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ერნესტ ბიელერი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 5.8% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 33.3% |
| რბილი განათება | 44.0% | 43.5% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 11.6% |
| ნათელი | 0.0% | 5.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 6.0% | 8.7% |
| ნაზი ფერები | 10.0% | 11.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 42.0% | 40.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 34.0% | 36.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 8.0% | 2.9% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 43.5% | 44.8% |
| მიწისფეროვანი | 41.3% | 37.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 10.9% | 10.4% |
| პასტელური ფერები | 2.2% | 4.5% |
| თბილი | 2.2% | 3.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 10.0% | 8.7% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 49.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 46.0% | 42.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი | 14.0% | 8.7% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 2.9% |
| მკვეთრი | 22.0% | 18.8% |
| განცხადება | 60.0% | 69.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 8.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 15.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 7.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 60.0% | 59.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 8.7% |
რომელი ერნესტ ბიელერი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts of the pasture or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| Portrait of Jules Tissières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Kid with sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Types de Savièse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maiden with hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Girl with the æillet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of St. Saphorin from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Confidence in the shelter o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Marie. Valais in the lace c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Red Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ერნესტ ბიელერი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 7 500 | 80.6% |
| სმარტფონები | 900 | 9.7% |
| ტაბლეტები | 900 | 9.7% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ერნესტ ბიელერი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| რუსული | 300 | 42.9% |
| ინგლისური | 100 | 14.3% |
| ესპანური | 100 | 14.3% |
| შვედური | 100 | 14.3% |
| უკრაინული | 100 | 14.3% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ერნესტ ბიელერი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 100 |
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 100 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 600 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 1 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 500 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ერნესტ ბიელერი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ერნესტ ბიელერი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- The leaf gatherer: 700 ნახვა, ნახვების 10%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ერნესტ ბიელერი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 9 300 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 800 მხატვრის გვერდზე და 6 500 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ერნესტ ბიელერი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (10%) და ტაბლეტები (10%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 81%-ით.
ერნესტ ბიელერი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) ნახატები: ვიზიტების 16%, კატალოგის 6%.