რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ევა გონზალესი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ევა გონზალესი: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
A Loge in the Theatre des Italiens არის ყველაზედღითი ნახატი ევა გონზალესი-ისგან: 500 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 12%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Nanny and Baby და Portrait of a Young Woman. ჯამში 5 600 ნახვა: 1 700 ხელოვანის გვერდზე და 3 900 ნახვა ნახატებზე. 62%-ით ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 3 300 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (79%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (2%). მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 66%, კატალოგის 48%.
ევა გონზალესი-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის ევა გონზალესი-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 ნახვა · 12.2%
-
2
Nanny and Baby, 1877
500 ნახვა · 12.2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 ნახვა · 12.2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 ნახვა · 7.3%
-
5
The Indolence, 1872
300 ნახვა · 7.3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 ნახვა · 4.9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 ნახვა · 4.9%
-
8
Reading in the Forest
200 ნახვა · 4.9%
-
9
On the Water, 1871
100 ნახვა · 2.4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 ნახვა · 2.4%
რა არის ევა გონზალესი გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 700 | 2 600 |
| აგვ 2026 | 200 | 600 |
| სექ 2026 | 700 | 600 |
რამდენად არის ევა გონზალესი-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები ევა გონზალესი-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 30.0% | 41.5% |
| რბილი ჩრდილი | 30.0% | 36.6% |
| რბილი განათება | 22.5% | 17.1% |
| ნათელი ბალანსი | 17.5% | 4.9% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.5% | 43.9% |
| ნაზი ფერები | 42.5% | 34.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 20.0% | 19.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 5.0% | 2.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 63.6% | 74.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 30.3% | 19.4% |
| მუქი | 3.0% | 3.2% |
| ბუნება | 3.0% | 3.2% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 47.5% | 65.8% |
| ბალანსირებული | 42.5% | 31.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 2.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 7.5% | 4.9% |
| რბილი | 12.5% | 2.4% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 17.1% |
| მკვეთრი | 15.0% | 17.1% |
| განცხადება | 55.0% | 58.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 15.0% | 19.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 7.5% | 19.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 22.5% | 24.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 45.0% | 34.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 2.4% |
როგორ იგზომება ევა გონზალესი-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny and Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა ევა გონზალესი-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 400 | 78.6% |
| სმარტფონები | 1 100 | 19.6% |
| ტაბლეტები | 100 | 1.8% |
რა არის ევა გონზალესი-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 300 | 27.3% |
| იტალიური | 300 | 27.3% |
| ბულგარული | 200 | 18.2% |
| გერმანული | 100 | 9.1% |
| ინგლისური | 100 | 9.1% |
| პორტუგალიური | 100 | 9.1% |
რამდენად ბევრია ევა გონზალესი-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 300 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 200 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 200 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ევა გონზალესი-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის ევა გონზალესი-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- A Loge in the Theatre des Italiens, 500 ნახვით ან ნახვების 12% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ევა გონზალესი-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 5 600 ბოლო თვეს Godში (1 700 ხელოვანის გვერდზე, 3 900 ნახატებზე).
ევა გონზალესი-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (79%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (2%); ლიდერიობს კომპიუტერები 79%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას ევა გონზალესი-ის მნახველები?
- დიახ, მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა): 66% ნახვებისგან, კატალოგის 48%-ის წილის წინააღმდეგ.