რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ევერეტ შინი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ევერეტ შინი: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
Nude Bathers არის ყველაზედღითი ნახატი ევერეტ შინი-ისგან: 500 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 9%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Revue და First Row at the Opera. ჯამში 5 800 ნახვა: 1 300 ხელოვანის გვერდზე და 4 500 ნახვა ნახატებზე. 125%-ით ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 4 500 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (88%), სმარტფონები (9%) და ტაბლეტები (3%). მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 47%, კატალოგის 30%.
ევერეტ შინი-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის ევერეტ შინი-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
Nude Bathers
500 ნახვა · 8.6%
-
2
Revue, 1908
300 ნახვა · 5.2%
-
3
First Row at the Opera, 1942
300 ნახვა · 5.2%
-
4
The Orchestra Pit, 1906
200 ნახვა · 3.4%
-
5
Spanish Music Hall
200 ნახვა · 3.4%
-
6
Paris Exposition
200 ნახვა · 3.4%
-
7
Cherry Lane Theater
200 ნახვა · 3.4%
-
8
The Bar at McSorley's
200 ნახვა · 3.4%
-
9
An Elegant Women In Repose
200 ნახვა · 3.4%
-
10
Women Seated In The Park
200 ნახვა · 3.4%
რა არის ევერეტ შინი გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 1 100 | 3 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 300 |
| სექ 2026 | 100 | 800 |
რამდენად არის ევერეტ შინი-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები ევერეტ შინი-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 18.0% | 27.6% |
| რბილი ჩრდილი | 20.0% | 22.4% |
| რბილი განათება | 38.0% | 31.0% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 15.5% |
| ნათელი | 10.0% | 3.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 60.0% | 50.0% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 25.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 10.0% | 15.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 8.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 56.7% | 40.6% |
| მიწისფეროვანი | 30.0% | 46.9% |
| მონოქრომული | 10.0% | 3.1% |
| მუქი | 3.3% | 3.1% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 6.2% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 52.0% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 38.0% | 37.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 12.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 17.2% |
| რბილი | 24.0% | 29.3% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 12.1% |
| მკვეთრი | 20.0% | 20.7% |
| განცხადება | 26.0% | 20.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 8.6% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 19.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 5.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 31.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 34.0% | 36.2% |
როგორ იგზომება ევერეტ შინი-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| London Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Row at the Opera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Spanish Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Orchestra Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Fire on 24th Street, New Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Acrobat Falling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tightrope Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl on Stage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl with Japanese Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა ევერეტ შინი-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 100 | 87.9% |
| სმარტფონები | 500 | 8.6% |
| ტაბლეტები | 200 | 3.4% |
რა არის ევერეტ შინი-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| რუსული | 200 | 66.7% |
| Norwegian | 100 | 33.3% |
რამდენად ბევრია ევერეტ შინი-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 400 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 200 |
| სამ 29 სექ | 600 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ევერეტ შინი-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის ევერეტ შინი-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- Nude Bathers, 500 ნახვით ან ნახვების 9% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ევერეტ შინი-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 5 800 ბოლო თვეს Godში (1 300 ხელოვანის გვერდზე, 4 500 ნახატებზე).
ევერეტ შინი-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (88%), სმარტფონები (9%) და ტაბლეტები (3%); ლიდერიობს კომპიუტერები 88%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას ევერეტ შინი-ის მნახველები?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 47% ნახვებისგან, კატალოგის 30%-ის წილის წინააღმდეგ.