რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა ანდრე ვინსენტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ისგან: 1 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 43% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Portrait de Pierre Adrien Pâris და Belisarius. ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-მა მიიღო 3 500 ნახევარი: 600 ხელოვანის გვერდზე და 2 900 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 450%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 2 200 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (66%), ტაბლეტები (20%) და სმარტფონები (14%). გემოვნება ნათელია: დრამატული (ატმოსფერო) იკავებს ვიზიტების 76%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 10%-ს შეადგენს.
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS
1 300 ნახვა · 43.3%
-
2
Portrait de Pierre Adrien Pâris
300 ნახვა · 10.0%
-
3
Belisarius, 1776
200 ნახვა · 6.7%
-
4
Head of Cicero, in profile, from an antique bust, 1810
200 ნახვა · 6.7%
-
5
Henri IV à Lieusaint chez le meunier Michau
200 ნახვა · 6.7%
-
6
La Mélancolie
200 ნახვა · 6.7%
-
7
The Count de La Forest with his Wife and Daughter, 1804
100 ნახვა · 3.3%
-
8
MADAME BOYER FONFREDE ET SON FILS HENRI
100 ნახვა · 3.3%
-
9
Scène de forge. Esquisse
100 ნახვა · 3.3%
-
10
Henri IV et Sully à Fontainebleau
100 ნახვა · 3.3%
როგორ იცვლება ფრანსუა ანდრე ვინსენტი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 1 100 |
როგორ იცვლება ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 10.0% | 76.5% |
| ელეგანტური | 50.0% | 5.9% |
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 11.8% |
| კლასიკური სტილი | 10.0% | 5.9% |
| ეთერული | 10.0% | 0.0% |
| რომანტიკული | 10.0% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 10.0% | 76.5% |
| მელანქოლიური | 20.0% | 11.8% |
| მშვიდი | 20.0% | 5.9% |
| დაფიქრებითი | 20.0% | 0.0% |
| რომანტიკული | 10.0% | 5.9% |
| ნოსტალგიური | 10.0% | 0.0% |
| სულიერი | 10.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 55.0% | 43.3% |
| რბილი ჩრდილი | 22.5% | 6.7% |
| რბილი განათება | 17.5% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 5.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.5% | 26.7% |
| ნაზი ფერები | 32.5% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.5% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 12.5% | 3.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 80.6% | 96.5% |
| მუქი | 11.1% | 3.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 5.6% | 0.0% |
| მონოქრომული | 2.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 42.5% | 30.0% |
| ბალანსირებული | 52.5% | 70.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 5.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 16.7% |
| რბილი | 17.5% | 10.0% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 30.0% | 13.3% |
| განცხადება | 32.5% | 60.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.5% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 5.0% | 6.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.5% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 65.0% | 56.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 15.0% | 20.0% |
რომელი ფრანსუა ანდრე ვინსენტი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEUXIS CHOISISSANT POUR MOD… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA BATAILLE DES PYRAMIDES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PORTRAIT DE TROIS HOMMES (l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belisarius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| L'ASSOMPTION DE LA VIERGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MADAME BOYER FONFREDE ET SO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Count de La Forest with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| HENRI IV FAISANT ENTRER DES… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 700 |
| Portrait of Mademoiselle Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Marie de Brouti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 300 | 65.7% |
| ტაბლეტები | 700 | 20.0% |
| სმარტფონები | 500 | 14.3% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ფრანსუა ანდრე ვინსენტი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 300 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS: 1 300 ნახვა, ნახვების 43%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 3 500 ნახვა თორმეტ თვეში: 600 მხატვრის გვერდზე და 2 900 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (66%), ტაბლეტები (20%) და სმარტფონები (14%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 66%-ით.
ფრანსუა ანდრე ვინსენტი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- დრამატული (ატმოსფერო) ნახატები: ვიზიტების 76%, კატალოგის 10%.