რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის გილბერტ მანგერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
გილბერტ მანგერი: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
Lake Lall and Mount Agassiz, Uinta Range, Utah არის ყველაზედღითი ნახატი გილბერტ მანგერი-ისგან: 300 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 7%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Indian Camp at the Base of the Wasatch Range და Glacier Lake, Kings Canyon, California. ჯამში 4 600 ნახვა: 500 ხელოვანის გვერდზე და 4 100 ნახვა ნახატებზე. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 4 400 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (96%) და სმარტფონები (4%). რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 52%, კატალოგის 44%.
გილბერტ მანგერი-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის გილბერტ მანგერი-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
Lake Lall and Mount Agassiz, Uinta Range, Utah
300 ნახვა · 7.1%
-
2
Indian Camp at the Base of the Wasatch Range, 1879
200 ნახვა · 4.8%
-
3
Glacier Lake, Kings Canyon, California, 1876
200 ნახვა · 4.8%
-
4
Mount Tamalpais from San Rafael, 1870
200 ნახვა · 4.8%
-
5
Lake Marian, Humbolt Range, Nevada, 1871
200 ნახვა · 4.8%
-
6
Cattle Watering in a Placid River, 1866
200 ნახვა · 4.8%
-
7
Golden Gate, 1871
200 ნახვა · 4.8%
-
8
Landscape with Hiker and River
200 ნახვა · 4.8%
-
9
The Great Falls of the Potomac River
200 ნახვა · 4.8%
-
10
Niagara Falls Showing the Canadian and American Views
100 ნახვა · 2.4%
რა არის გილბერტ მანგერი გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 4 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
რამდენად არის გილბერტ მანგერი-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები გილბერტ მანგერი-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 7.1% |
| რბილი ჩრდილი | 12.0% | 9.5% |
| რბილი განათება | 44.0% | 52.4% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 28.6% |
| ნათელი | 6.0% | 2.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 23.8% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 40.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 28.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 7.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 53.5% | 52.6% |
| მიწისფეროვანი | 41.9% | 42.1% |
| მუქი | 4.7% | 5.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.0% | 19.1% |
| ბალანსირებული | 70.0% | 73.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 7.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 2.4% |
| რბილი | 6.0% | 7.1% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 2.0% | 0.0% |
| განცხადება | 90.0% | 90.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.0% | 21.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 16.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 26.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 35.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
როგორ იგზომება გილბერტ მანგერი-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Camp at the Base of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Forest of Fontainebleau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunrise, Donner Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Tamalpais from San Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite Valley Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Falls of the Poto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Giant Sequoias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| French Forest Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა გილბერტ მანგერი-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 400 | 95.7% |
| სმარტფონები | 200 | 4.3% |
რა არის გილბერტ მანგერი-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იაპონური | 100 | 100.0% |
რამდენად ბევრია გილბერტ მანგერი-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
გილბერტ მანგერი-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის გილბერტ მანგერი-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- Lake Lall and Mount Agassiz, Uinta Range, Utah, 300 ნახვით ან ნახვების 7% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ გილბერტ მანგერი-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 4 600 ბოლო თვეს Godში (500 ხელოვანის გვერდზე, 4 100 ნახატებზე).
გილბერტ მანგერი-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (96%) და სმარტფონები (4%); ლიდერიობს კომპიუტერები 96%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას გილბერტ მანგერი-ის მნახველები?
- დიახ, რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 52% ნახვებისგან, კატალოგის 44%-ის წილის წინააღმდეგ.