რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ენრი გერვექსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ენრი გერვექსი: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ ენრი გერვექსი-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Rolla: 400 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 15% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: Portrait of Tsarina Alexandra და The Salon Jury. ენრი გერვექსი-ს ჯამში ჰქონდა 3 500 ნახვა: 1 200 - ხელოვანის გვერდზე და 2 300 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 60%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 2 200 ნახვრით. მყიდველები browsing-ს ახორციელებენ კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ განცხადება (კონტრასტი)-ს: ვიზიტების 81%, ხელოვანის კატალოგის 56%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნახატი ენრი გერვექსი-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა ენრი გერვექსი-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
Rolla
400 ნახვა · 15.4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 ნახვა · 7.7%
-
3
The Salon Jury
200 ნახვა · 7.7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 ნახვა · 7.7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 ნახვა · 7.7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 ნახვა · 7.7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 ნახვა · 7.7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 ნახვა · 3.8%
-
9
Café Scene in Paris
100 ნახვა · 3.8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 ნახვა · 3.8%
რამდენად ინტერესდება ენრი გერვექსი ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 700 | 1 500 |
| აგვ 2026 | 200 | 300 |
| სექ 2026 | 300 | 500 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ენრი გერვექსი-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ ენრი გერვექსი-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 21.9% | 15.4% |
| რბილი ჩრდილი | 29.3% | 23.1% |
| რბილი განათება | 39.0% | 61.5% |
| ნათელი ბალანსი | 7.3% | 0.0% |
| ნათელი | 2.4% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 58.5% | 61.5% |
| ნაზი ფერები | 24.4% | 23.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.2% | 15.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.9% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 80.0% | 100.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 14.3% | 0.0% |
| მუქი | 5.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 61.0% | 57.7% |
| ბალანსირებული | 36.6% | 42.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.4% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.4% | 0.0% |
| რბილი | 17.1% | 7.7% |
| ბალანსირებული | 9.8% | 11.5% |
| მკვეთრი | 14.6% | 0.0% |
| განცხადება | 56.1% | 80.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 7.3% | 7.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 24.4% | 26.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 17.1% | 11.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.6% | 34.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.6% | 19.2% |
რომელი ენრი გერვექსი-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
რომელ მოწყობილობებს იყენებენ მყونები ენრი გერვექსი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 800 | 80.0% |
| სმარტფონები | 600 | 17.1% |
| ტაბლეტები | 100 | 2.9% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ენრი გერვექსი-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| პორტუგალიური | 100 | 100.0% |
რამდენად არის ენრი გერვექსი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 200 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ენრი გერვექსი: ხშირად დასმული კითხვები
ენრი გერვექსი-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Rolla ლიდერობს 400 ნახშით (15% ენრი გერვექსი-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული ენრი გერვექსი?
- 3 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 2 300 ცალკეულ სურათებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ მყونები ენრი გერვექსი-ის სანახავად?
- მყიდველები იყენებენ კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (3%)-ს; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 80%-ს.
როგორი ტიპის ენრი გერვექსი-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- განცხადება (კონტრასტი): 81% ვიზიტებისგან 56% კატალოგის.