რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Hilma af Klint გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Hilma af Klint: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ Hilma af Klint-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Altarpiece No. 1, Group X: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 38% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: De Tio Största, n°10 Alderdomen და They tens mainstay IV. Hilma af Klint-ს ჯამში ჰქონდა 1 200 ნახვა: 600 - ხელოვანის გვერდზე და 600 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 50%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 900 ნახვრით. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია)-ს: ვიზიტების 62%, ხელოვანის კატალოგის 28%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 4 ნახატი Hilma af Klint-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა Hilma af Klint-ის 4 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
რამდენად ინტერესდება Hilma af Klint ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 500 |
| აგვ 2026 | 100 | 100 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Hilma af Klint-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ Hilma af Klint-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 16.7% | 37.5% |
| რბილი განათება | 11.1% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 38.9% | 62.5% |
| ნათელი | 33.3% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.7% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 61.1% | 75.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 11.1% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 11.1% | 25.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 55.6% | 37.5% |
| მიწისფეროვანი | 22.2% | 37.5% |
| თბილი | 11.1% | 25.0% |
| პასტელური ფერები | 11.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.7% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 66.7% | 75.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.7% | 25.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 33.3% | 0.0% |
| რბილი | 11.1% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 27.8% | 25.0% |
| განცხადება | 27.8% | 50.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 27.8% | 62.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 11.1% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.7% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.9% | 25.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 5.6% | 0.0% |
რომელი Hilma af Klint-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Figure Paintings,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De tio största, n° 2 Barnaa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altarpiece No. 1, Group X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Ten Largest, No. 1, Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| They tens mainstay IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Ten Largest, No. 4, You… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ten Largest, No. 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ten Largest, No. 5, Adu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ Hilma af Klint-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 100.0% |
რამდენად არის Hilma af Klint-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Hilma af Klint: ხშირად დასმული კითხვები
Hilma af Klint-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Altarpiece No. 1, Group X ლიდერობს 300 ნახშით (38% Hilma af Klint-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 4 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული Hilma af Klint?
- 1 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 600 ხელოვანის გვერდზე და 600 ცალკეულ სურათებზე.
როგორი ტიპის Hilma af Klint-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 62% ვიზიტებისგან 28% კატალოგის.