რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ხავიერ პერეს გონსალესი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ხავიერ პერეს გონსალესი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Tholos of El Romeral უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ხავიერ პერეს გონსალესი-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 20% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Tholos of El Romeral და El Torcal in Antequera. ხავიერ პერეს გონსალესი-მა მიიღო 1 100 ნახევარი: 200 ხელოვანის გვერდზე და 900 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 800 ნახვა. გემოვნება ნათელია: რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს ვიზიტების 60%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 28%-ს შეადგენს.
ხავიერ პერეს გონსალესი: 7 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ხავიერ პერეს გონსალესი-ის 7 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Tholos of El Romeral, 2008
200 ნახვა · 20.0%
-
2
Tholos of El Romeral, 2016
200 ნახვა · 20.0%
-
3
El Torcal in Antequera, 2011
200 ნახვა · 20.0%
-
4
The Viera dolmen, 2015
100 ნახვა · 10.0%
-
5
La Peña, 2009
100 ნახვა · 10.0%
-
6
Tholos of El Romeral, 2007
100 ნახვა · 10.0%
-
7
Tholos of El Romeral, 2008
100 ნახვა · 10.0%
როგორ იცვლება ხავიერ პერეს გონსალესი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 100 | 700 |
| აგვ 2026 | 100 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როგორ იცვლება ხავიერ პერეს გონსალესი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ხავიერ პერეს გონსალესი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 47.1% | 37.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 29.4% | 37.5% |
| დრამატული | 11.8% | 12.5% |
| მიწისფეროვანი | 11.8% | 12.5% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 47.1% | 37.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 29.4% | 37.5% |
| დრამატული | 5.9% | 12.5% |
| იმედისმომცემი | 11.8% | 0.0% |
| დაფიქრებითი | 5.9% | 12.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 43.8% | 40.0% |
| რბილი ჩრდილი | 31.2% | 30.0% |
| რბილი განათება | 15.6% | 30.0% |
| ნათელი ბალანსი | 9.4% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 31.2% | 20.0% |
| ნაზი ფერები | 25.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.1% | 60.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 15.6% | 20.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 59.3% | 60.0% |
| მუქი | 25.9% | 20.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 11.1% | 20.0% |
| მონოქრომული | 3.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 43.8% | 20.0% |
| ბალანსირებული | 43.8% | 60.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 12.5% | 20.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 28.1% | 10.0% |
| რბილი | 15.6% | 20.0% |
| ბალანსირებული | 6.2% | 0.0% |
| მკვეთრი | 28.1% | 50.0% |
| განცხადება | 21.9% | 20.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 9.4% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 9.4% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 3.1% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 25.0% | 20.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 53.1% | 80.0% |
რომელი ხავიერ პერეს გონსალესი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Menga dolmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Torcal in Antequera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Viera dolmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Viera dolmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tholos of El Romeral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Tholos of El Romeral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Peña | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tholos of El Romeral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Torcal in Antequera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Menga dolmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ხავიერ პერეს გონსალესი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ხავიერ პერეს გონსალესი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ხავიერ პერეს გონსალესი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ხავიერ პერეს გონსალესი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Tholos of El Romeral: 200 ნახვა, ნახვების 20%. მათზე მაღლა 7 ტილოა.
რა არის ხავიერ პერეს გონსალესი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 1 100 ნახვა თორმეტ თვეში: 200 მხატვრის გვერდზე და 900 ნახვა სურათებზე.
ხავიერ პერეს გონსალესი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) ნახატები: ვიზიტების 60%, კატალოგის 28%.